FB
Google Plus
 
"ŁAPACZ KOLORÓW" ŁAPIE CHWILE... 
 
Aplikacja COLOR CAPTURE marki Benjamin Moore dostępna na urządzenia działające w systemach operacyjnych iOS oraz Android to doskonałe narzędzie, dzięki któremu błyskawicznie namierzysz kolor, którego szukasz.
 
 
Urzekł Cię odcień soczystych liści w parku, błękit nieba, kolor zaparkowanego auta, a może tajemniczy odcień ściany? Nieważne gdzie jesteś i nieważne co robisz. Z COLOR CAPTURE zatrzymasz czas i utrwalisz najmilsze chwile.     
 
Aplikacja to również podręczna, szybko dostępna (bo z poziomu urządzenia mobilnego) baza produktów marki Benjamin Moore. Teraz wszystko, co potrzebujesz, masz zawsze przy sobie.  
 
COLOR CAPTURE pobierzesz gratis ze sklepu Apple Store lub  Google Play (zależnie od systemu operacyjnego).  
 
 
Na wyciągnięcie ręki… 
 
Dzięki aplikacji COLOR CAPTURE możesz przeszukiwać kolory poprzez poszczególne kolekcje lub rodziny odcieni i dopasujesz je do otaczającej rzeczywistości.  
 
 
SZYBKO I WYGODNIE. Nie tylko zdjęcia… 
 
Wybór koloru w aplikacji COLOR CAPTURE odbywa się w czasie rzeczywistym. Tak szybko, jak tylko potrafisz zrobić zdjęcie i kliknąć wybrany obszar, otrzymujesz natychmiastową odpowiedź w postaci dopasowanego odcienia z palety amerykańskiego producenta. 
 
 
Aplikacja podpowiada również kolory zbliżone oraz uzupełniające do tworzenia spójnych kombinacji. Dokonanymi wyborami błyskawicznie podzielisz się ze znajomymi między innymi na Facebooku czy Twitterze, są one także zapisywane w pamięci. W zakładce „ulubione” stworzysz spersonalizowane zestawienia i podzielisz się nimi na portalach social media.   
 
 
Dodatkowo masz do dyspozycji szereg wgranych inspiracji oraz pomoc w procesie wyboru produktu, a użyteczny kalkulator zużycia farby podpowie ile jej potrzebujesz do wykończenia danej przestrzeni.
 
Lokalizator salonów sprzedaży wskaże autoryzowanego dealera.
 
Pobierz apkę ze sklepu Apple Store lub  Google Play i ŁAP CHWILE! 
 

Uwaga: Podczas użycia aplikacji, kolory przedstawione na wyświetlaczach mogą delikatnie odbiegać od prawdziwego odcienia przedstawionego na wzorniku kolorów. Rekomendujemy dokonanie ostatecznego wyboru koloru farby w punkcie sprzedaży marki Benjamin Moore.  
 

 

  Aplikacja “ProConnection”

 

Aplikacja na telefony iPhone® oraz Blackberry® specjalnie stworzona dla projektantów, architektów i wykonawców pomaga w codziennej, wytężonej pracy podczas realizacji projektów.

Doskonałe narzędzie zapewniające stały dostęp (niezależnie od miejsca przebywania ) do zasobów i bazy produktów marki Benjamin Moore oraz do prognoz pogodowych aktualizowanych co minutę (funkcja dostępna w telefonach iPhone).

 

Zobacz w czym pomoże Ci „Pro Connection”:
zapisze kolory, produkty i szczegółowe informacje np. metraż dla każdego Twojego projektu
znajdzie odpowiednią farbę lub inny produkt według kategorii
wyszuka kolekcje kolorystyczne marki Benjamin Moore i pokaże kolor w trybie pełnoekranowym
doda kolory i farby do Twoich „ulubionych”
szybko połączy Cię z działem technicznym Benjamin Moore & Co. poprzez e-mail lub telefon
wskaże aktualną pogodę (jedynie w telefonach iPhone)
stworzy przejrzystą bazę Twoich Klientów
zlokalizuje najbliższy punkt sprzedaży marki Benjamin Moore (na razie jedynie w USA)
wyśle projekty i kolory na portale społecznościowe Facebook® i Twitter® celem promocji Twojej firmy online (funkcja dostępna jedynie w telefonie Blackberry)

Aplikacja “ProConnection” dostepna jest na Blackberry Curve, Bold, and Storm.

Pobierz gratis aplikację ProConnection na iPhone tutaj 

Pobierz gratis aplikację ProConnection na Blackberry tutaj

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!