FB
Google Plus

Legendarna jakość chroniona hologramem "Authentic Color"

„Close Enough is Not Good Enough”

Powyższe hasło odnosi się do programu świadomościowego „Authentic Color” marki Benjamin Moore, i w wolnym tłumaczeniu oznacza “(Kolor) dostatecznie zbliżony nie jest wystarczająco dobry”.

 

STOP - NIEMOŻLIWE DO SKOPIOWANIA! Hologram marki.

Konkurenci nie są w stanie skopiować kolorów z wzorników marki Benjamin Moore.

Dlaczego jest to niemożliwe pomimo zapewnień z ich strony?

Autentyczne odcienie Benjamin Moore można otrzymać jedynie podczas barwienia farb tej wyjątkowej marki. Tylko to połączenie pozwoli osiągnąć zamierzony efekt kolorystyczny. 

Tajemnica tkwi w niepowtarzalnym procesie produkcji, w którym wytwarzane są koloranty i farby w oparciu o wodorozcieńczalne, ściśle strzeżone i opatentowane technologie.

Dzięki własnej produkcji pigmentów i spoiw (żywic) do farb, Benjamin Moore & Co. tworzy wyjątkowe farby.

To dlatego nasze kolory są niepowtarzalne i takie czyste!

Podczas prób dopasowania koloru do odcienia z wzornika marki Benjamin Moore, konkurenci używają zupełnie innych farb, odmiennych kolorantów i innego systemu barwienia. W efekcie otrzymujesz produkt, który z jednej strony nie odpowiada odcieniowi, wybranemu z wzornika marki Benjamin Moore, z drugiej odbiega pod względem technologicznym (m.in. nie posiada opracowanych przez Benjamin Moore technologii). To kluczowa różnica.

Chcesz zastosować autentyczny kolor?
Oryginalne odcienie otrzymasz jedynie w punktach sprzedaży marki Benjamin Moore!   

Kliknij i dowiedz się więcej!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!