FB
Google Plus

O wnętrzach i kolorach wie wszystko.

Candice Olson to gwiazda telewizji i jedna z najbardziej cenionych projektantek wnętrz w Ameryce Północnej.

Jej najnowszy projekt to autorska paleta kolorów do wnętrz, którą stworzyła we współpracy z marką Benjamin Moore.

Kanadyjka Candice Olson jest szczególnie dobrze znana widzom kanału Domo+, w którym występuje w charakterze gospodarza dwóch programów o tematyce wnętrzarskiej Candice wie wszystko (Candice Tells All) oraz Boskie wnętrza (Devine Design).

Jest jedną z najbardziej znanych i cenionych projektantek wnętrz w Ameryce Północnej, której programy telewizyjne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i są emitowane w ponad 30 krajach świata.

 

 

 

Absolwentka School of Interior Design na Ryerson University w Toronto urzeka widzów niesłychanym wyczuciem stylu, twórczą pasją i komunikatywnością. Potwierdzeniem statusu gwiazdy są jej gościnne występy w wielu znanych programach, w tym The Oprah Winfrey Show.

Candice Olson była też jurorem w dwóch edycjach popularnego reality show Design Stars, a także napisała dwie książki o tematyce wnętrzarskiej: Candice Olson on Design: Inspiration and Ideas for Your Home oraz Candice Olson: Kitchen & Bathrooms.

W codziennej pracy projektowej Candice Olson otacza się najbardziej ekskluzywnymi markami z obszaru dom i wnętrza. Do tego prestiżowego grona zaproszony został Benjamin Moore.

 

 

 

Candice stworzyła sygnowaną swoim nazwiskiem paletę najmodniejszych kolorów do wnętrz.

 

 

Kolekcja liczy 60 odcieni. Przeważają stonowane, blade błękity, zielenie i kremy, ale znalazło się też miejsce dla intensywnej czerwieni (kolor caliente AF-290 ze wzornika Affinity marki Benjamin Moore) czy ceglanego pomarańczu (kolor rust 2175-30 ze wzornika Color Preview marki Benjamin Moore).

Kliknij tutaj i zobacz pełną kolekcję!

Paleta Candice Olson jest niesłychanie delikatna, zwiewna, a zarazem elegancka. Projektantka wybrała kolory ponadczasowe, które stanowić będą subtelne tło dla wystroju wnętrza.

 

Poznaj ulubione kolory Candice.  

Poniżej przedstawiono 5 odcieni marki Benjamin Moore, które najczęściej trafiają do projektów wnętrz wykonywanych dla jej klientów. Oto one:

nimbus gray 2131-50
Intrygujący duet szarego i niebieskiego budzący skojarzenia z gęstymi, zimowymi chmurami. Emanuje z niego świeżość i optymizm.
gray mirage 2142-50
Delikatnie rozbielona szarość, która tworzy we wnętrzu atmosferę relaksu. Idealny kolor do łazienki i sypialni.

 

 

pale oak OC-20
Odcień inspirowany białym dębem, który rozświetli pomieszczenie i nada mu eleganckiego wyglądu. Pomoże stworzyć aurę spokoju.

 

 

 

 

niveous OC-36
Subtelny, ciepły krem, który sprawi, że wnętrza będą bardzo przytulne, a ich kolorystyka nie znudzi nam się przez lata.

 

 

 

 

cloud white OC-130
Olśniewająca biel z delikatną nutą szarości. Propozycja dla miłośników romantycznych, sielankowych klimatów.
 

 

 

 

Niepowtarzalność odcieni zapewnia hologram marki „Authentic Color”.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.