FB
Google Plus

Wystartowały "Szybkie Metamorfozy" z Benjamin Moore - 20 lipca 2013!

Rozpoczęliśmy naszą przygodę z programem wnętrzarskim „Szybkie Metamorfozy”. Ekskluzywne farby marki Benjamin Moore ozdobią aranżacje w nim prezentowane. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wypadną wnętrza w naszych barwach i czy przypadną Wam do gustu. Jeśli nie znacie jeszcze naszej marki, to mamy nadzieję, że dzięki „Szybkim Metamorfozom” uda się nam zaprzyjaźnić:)  

Benjamin Moore to przede wszystkim prestiż, styl i elegancja, niepowtarzalna kolorystyka chroniona hologramem „Authentic Color” oraz legendarna, najwyższa jakość. Swoje doświadczenie zdobył na przestrzeni ponad 100 letniej działalności. Od 1883 roku oferuje farby tworzone w patentowych technologiach, a wszystko za sprawą własnej produkcji dwóch najważniejszych komponentów - najlepszych żywic i ekologicznych kolorantów.

Farby marki Benjamin Moore zachwycają głębią kolorów, są niezwykle trwałe, odporne na szorowanie i ekologiczne. W 2014 roku praktycznie wszystkie produkty Benjamin Moore wolne będą od LZO – szkodliwych lotnych związków organicznych. Wyznacza to kierunek rozwoju nowej generacji farb, w pełni przyjaznych dla środowiska naturalnego oraz bezpiecznych dla Ciebie.  

Benjamin Moore to więcej niż marka to „Twój Styl Życia”.

  

 

 

 

Zapytaliśmy autorkę programu „Szybkie Metamorfozy” – Magdalenę Borowiak – Wróblewską dlaczego jej wybór padł na Benjamin Moore. Oto co odpowiedziała:


„Jako projektantka wnętrz, która pracuje z kolorami - oprócz walorów jakościowych farb - najbardziej cenię spectrum barw i niuanse kolorystyczne jakie daje mi próbnik kolorów. Odwzorowanie kolorów na ścianach, meblach czy drzwiach jest identyczne z próbnikami kolekcji Benjamin Moore a wyszukane odcienie, które lubię najbardziej zawsze pięknie niosą światło". 

Wnętrze, które otworzyło cykl programów z udziałem Benjamin Moore to pokój muzyczny.

O dobór odpowiednich produktów do jego remontu zadbał salon sprzedaży Benjamin Moore przy ul. Bartyckiej 175 paw.3 w Warszawie.

 

Poszczególne odcinki "Szybkich Metamorfoz" będą prezentowane w oddzielnych zakładkach oznaczonych jako "Metamorfoza ''1", ''2'', ''3'', etc.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.