FB
Google Plus

Wielofunkcyjne wnętrze 

Jednopokojowe mieszkanie z kuchnią zmienia się w dwupokojowe. Trochę kucia, burzenia i stawiania nowych ścian, by wyczarować dodatkowe wnętrze. Syn Małgosi zyskał swój własny pokój, a jego mama przytulny salon z funkcjonalną kuchnią.

Pokoje pomalowano farbą ceramiczną nowej generacji Regal Select 548 w kolorze Super White, bardzo odporną na szorowanie i wnikanie zabrudzeń. Myjąc ściany farba nie wybłyszczy się i nie zmieni swojego odcienia. Akcenty kolorystyczne pojawiły się w przedpokoju i na fragmencie ściany w salonie. Magdalena Borowiak - Wróblewska wybrała kolor - Parrot Green CW-465 z najnowszego wzornika marki Benjamin Moore - Willimasburg. Barwy z tej palety zostały odwzorowane na podstawie próbek sprzed 250 lat. Zaczerpnięte z XVIII wieku kolory nawiązują do klasyki amerykańskiego designu. 

Obejrzyj odcinek 

 

 

 

 Tomasz Łuczak, Key Account Manager marki Benjamin Moore doradził wykonanie                                          kolorystycznych detali matową farbą Aura 522, która uwydatnia prawdziwą głębię koloru.  

 farby zmywalne - benjamin moore

 ekskluzywne farby marki benjamin moore

 

 farby które można zmywać - benjamin moore

najlepsze farby do kuchni marki benjamin moore

 

farby do pokoi dziecięcych - benjamin moore

 

 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.