FB
Google Plus

POKÓJ PIRATA 

Kiedy Michał został przedszkolakiem rodzice postanowili zmienić aranżację jego pokoju. Chłopiec doskonale wiedział, jak ma wyglądać.

Uwielbia wcielać się w postać pirata. Przemierzać w wyobraźni morza i oceany. Marzył o pokoju w stylu marynarskim. Stąd jego granatowo-biała kolorystyka.

Wnętrze zdobi farba ceramiczna nowej generacji - Regal Select 548 w odcieniu Super White, niesamowicie odporna na szorowanie i wnikanie zabrudzeń. Na jednej ze ścian pojawił się wyrazisty akcent kolorystyczny wykonany farbą Aura marki Benjamin Moore, która uwydatniła niesamowitą głębię granatowego koloru - Patriot Blue 2064-20.

Za metamorfozę pokoju Michała odpowiedzialny był salon z farbami marki Benjamin Moore - Multidesign przy ul. Metalowej 4 w Tychach.  www.multidesign.com.pl

Obejrzyj odcinek!

styl marynarski - benjamin moore pokój dziecięcy w stylu marynarskim - benjamin moore

 

urządzanie pokoju dziecięcego - benjamin moore

 

pokój dziecka w stylu marinistycznym - benjamin moore pokój małego pirata - benjamin moore

 

pokój przedszkolaka - benjamin moore

PRZED i PO 

remont pokoju dziecięcego - benjamin moore

styl marinistyczny w pokoju dziecięcym - benjamin moore

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.