FB
Google Plus

Sypialnia Elizy

Kolory do sypialni wybrane zostały w salonie JBM Kolor przy ul. Kożuchowskiej 12 B w Zielonej Górze - dystrybutora ekskluzywnych produktów marki Benjamin Moore.

Ścianę za łóżkiem zdobi odcień museum piece - CSP 40 z magicznej kolekcji Color Stories® marki Benjamin Moore. Do jej pomalowania użyto matowej farby Aura® Matte 522, która dzięki technologii ColorLock®, gdzie pigment dokładnie otoczony jest cząsteczkami spoiwa, uwydatnia prawdziwą głębię koloru i nadaje mu niespotykaną trwałość. 


Pozostałe ściany i sufit pomalowane zostały ekologiczną farbą akrylową Natura® marki Benjamin Moore, całkowicie wolną od szkodliwych, lotnych związków organicznych tzw. LZO. Natura® dzięki swojej ekologicznej recepturze jest całkowicie bezzapachowa – idealna nie tylko do sypialni, ale i pokoi dziecięcych.  

 

 

 

Obejrzyj odcinek

 

 

 PRZED I PO

 

 

 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.