FB
Google Plus

Color Pulse® 2012

W roku 2012 określenia „zachować” i „chronić” opisują szczególny związek pomiędzy istotą ludzką i środowiskiem naturalnym.


Nasze życie staje się bogatsze poprzez dążenie do świadomej ochrony i nieustannej poprawy naturalnego świata. „Zachowanie” jest nawoływaniem do przyjęcia i docenienia wspaniałej natury ze wszystkimi rytmami zachodzących w niej zmian. Podróż wzdłuż drogi staje się niesłychanie istotna.

W 2012 roku cztery kluczowe elementy wspomagają postawę „Zachowania”: Dziedzictwo, Rozwój, Ochrona i Oświecenie. Otrzymaliśmy dar poruszania się w kierunku kalejdoskopowej wizji zrównoważonej przyszłości.

Zapowiedź trendów kolorystycznych Color Pulse marki Benjamin Moore otrzymało wiele nagród i zyskało międzynarodowe uznanie.
 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.