FB
Google Plus

„Wirtualny wzornik kolorów" - do pobrania na Twój komputer!

Oddajemy do Twojej dyspozycji doskonałe narzędzie kolorystyczne - "Virtual Fan Deck", dzięki któremu zwizualizujesz na ekranie komputera każdy z pośród tysięcy odcieni z wzorników marki Benjamin Moore.

Poniżej kilka wskazówek jak używać aplikacji, którą za chwilę pobierzesz:

1. wybierz paletę kolorów z rozwijanej listy w górnej części ekranu

2. Kliknij "Names" lub "Numbers" (nazwa lub numer, kod koloru) w zależności od sposobu w jaki chcesz zidentyfikować dany odcień

3. Kliknij na "5 Chip" lub "1 Chip" aby wybrać liczbę kolorów widocznych na jednym listku

4. Możesz wyszukiwać kolory na trzy różne sposoby:

Name (nazwa, np. "Soft Shell")

• Number (numer, np. 015)

Color family (rodzina kolorów, np. czerwienie)

5. Wprowadź informację w okienku wyszukiwania lub użyj poziomego paska do przewijania kolorów umieszczonego w dolnej części ekranu Virtual Fan Deck.

Wybieraj palety, smakuj kolory, bawi się nimi i pamiętaj że otrzymasz je wszystkie z gwarancją "Authentic Colors"  tylko i wyłącznie w punktach sprzedaży ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore.

Kliknij tutaj i pobierz Virtual Fan Deck

Jeżeli nie dysponujesz programem Adobe AIR, pobierz go klikając tutaj

Z uwagi na specyficzny sposób prezentacji odcieni (wyświetlanych na ekranie monitora, dodatkowo o różnych rozdzielczościach), rzeczywisty kolor wybrany z wirtualnego wzornika może odbiegać od koloru przedstawionego na drukowanych wachlarzach dostępnych w salonach sprzedaży. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zalecamy weryfikację wybranego odcienia na drukowanym wzorniku kolorów.   

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.