FB
Google Plus

Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore w Nowym Sączu!

17 lipca 2014

salon z farbami benjamin moore w nowym sączu

Marka Benjamin Moore w Nowym Sączu.

Jak połączyć miłość do rugby ze sprzedażą materiałów do dekoracji wnętrz? Właściciel firmy A.T.K. DESIGN ma na to swoją własną receptę.

Elegancki salon sprzedaży przy ul. Magazynowej 7 w Nowym Sączu zapewnia kompleksową ofertę materiałów do wykończenia wnętrz, zarówno dla Klientów indywidualnych jak również instytucjonalnych. Estetyczną, barwną oprawę ścianom nadają ekskluzywne, amerykańskie farby marki Benjamin Moore (de facto relatywnie dobrze znane w mieście i okolicy). 

farby ceramiczne nowy sącz - benjamin moore

Firma A.T.K. DESIGN dołączyła bowiem do grona autoryzowanych Partnerów Handlowych Benjamin Moore Polska, wyłącznego przedstawiciela marki w Polsce. 

sklep z farbami benjamin moore nowy sącz„Kompletując firmowe portfolio produktów rozważałem wybór kilku marek z danej kategorii. Co do farb nie miałem żadnych wątpliwości - wiedziałem od samego początku na którą postawię. Tym bardziej, że jest ona znana w Nowym Sączu i okolicach. Dlaczego? Wielu fachowców z naszego regionu malowało farbami Benjamin Moore w Stanach Zjednoczonych. Znają i doceniają ich jakość.

Ważnym elementem w ofercie firmy są sufity napinane marki Barrisol. We Francji przeszliśmy szkolenia z montażu sufitów i teraz montujemy je na terenie całego kraju, zarówno w prywatnych domach, mieszkaniach jak i w obiektach komercyjnych.   Ponadto zajmujemy się budową domów pod klucz oraz pracami wykończeniowymi we wewnętrzach. Współpracujemy z licznymi architektami i projektantami. Wiemy jak istotna jest wiedza, stąd nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach u najlepszych producentów. Dodatkowo organizujemy w naszym salonie szkolenia z robienia dekoracji, w których uczestniczą zarówno firmy jak i osoby prywatne które chcą się nauczyć tej sztuki” wyjaśnia właściciel firmy Tomasz Kutyba.

benjamin moore nowy sącz
A.T.K. DESIGN wspiera sądecką drużynę „Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz”. To dowód pasji Właściciela. Forma wspiera także imprezy sportowe związane z siatkówką na terenie całego kraju organizowane przez firmę DeGie Dariusz Grzyb.

W salonie sprzedaży mocno zaznaczono obecność marki Benjamin Moore. Powstała elegancka przestrzeń w której zarówno projektanci, klienci indywidualni oraz wykonawcy dokonają najlepszych wyborów.

Kliknij tutaj, a przeniesiesz się do wnętrza salonu!

Wkrótce zakończone zostaną również prace nad modyfikacją strony firmowej. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

A.T.K. Design
ul. Magazynowa 7
33-300 Nowy Sącz
tel.: +48 500 304 874, 500 304 831
e-mail: salon@fashioninterior.pl
www.fashioninterior.pl

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.