FB
Google Plus

B.M. Polska na „Festiwalu Wnętrz” w Krakowie

19 maja 2009

W dniach 16-17 maja br. firma B.M. Polska wzięła udział w targach aranżacji i wyposażenia wnętrz „Festiwal Wnętrz” w Krakowie, zorganizowanych przez agencję „Virtus”. Podobnie jak w latach ubiegłych impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Krakowa i okolic.

Na gości stoiska Benjamin Moore Paints czekały nowe katalogi produktowe, materiały inspiracyjne oraz modne propozycje kolorystyczne rekomendowane  przez amerykańską markę. Spotkanie z architektami, projektantami i osobami remontującymi domowe wnętrza było dobrą okazją do zaprezentowania oferty marki Benjamin Moore Paints, ale i zaproszenia do wizyty w nowym salonie firmowym B.M. Polska w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i mamy nadzieję, że spotkamy się w Krakowie również w przyszłym roku!

Serdecznie zapraszamy na kolejne targi z cyklu „Festiwal Wnętrz”, które odbędą się w dniach 19-20 września na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Bieniowskiego 5 w Gdańsku.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.