FB
Google Plus

Benjamin Moore i Galeria Sztuki BWA w Osztynie tworzą raj dla dzieci

7 maja 2013

Przeobrazi się ona w miejsce inspirujące dzieci do tworzenia i rozwijania wyobraźni. Nie bez powodu nazwa wystawy, którą będzie można tu oglądać zatytułowana jest „Raj dla dzieci. Inspiracje”.
 

 

Organizatorzy przygotowali dla małych artystów 3 ogromne plansze, które pokryte zostały farbą tablicową Benjamin Moore. Dzięki nim dzieci będą mogły oddać się pasji rysowania. Płyty, choć pokryte farbą tablicową na pewno nie będą przypominać czarnej, czy zielonej tablicy zza szkolnej ławki.

Benjamin Moore zadbał, by dzieci mogły malować na płaszczyznach w trzech wybranych kolorach: żółtym, czerwonym i niebieskim. Poza tym olsztyńska galeria zaplanowała dla dzieci warsztaty opracowane we współpracy z Uniwersytetem Dzieci. Będzie też możliwość na chwilę relaksu podczas projekcji filmów animowanych z Serafiński Studio. Otwarcie wystawy zaplanowano na godzinę 18.00. Potrwa ona do 23 czerwca.

Więcej informacji
 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.