FB
Google Plus

BLOGGERS ZONE - trendy w kolorach Benjamin Moore

16 kwietnia 2017
 
„Bloggers Zone” to inicjatywa doskonale znanej w środowisku blogerki Uli Michalak, autorki bloga "Interiors Design", zapoczątkowana 4 lata temu. Tegoroczna edycja spotkań odbyła się podczas targów mebli i wyposażenia wnętrz Home Decor w Poznaniu, w dniach 14-17 marca. 
 
Na pokaźnej powierzchni 80 m² blogerki wykorzystując własną kreatywność, zaaranżowały atrakcyjną przestrzeń używając mebli i dodatków z oferty wystawców. Kolaboracja kilkunastu marek ujęta w autorskiej stylizacji opartej na najnowszych trendach zaowocowała stworzeniem niezwykłej przestrzeni pełnej inspiracji i zaskakujących pomysłów. 
Tłem dla pięknych przedmiotów i tkanin zostały ściany pomalowane farbami marki Benjamin Moore, reprezentowanej przez Naszego Autoryzowanego Dystrybutora „Salon Nina” z Poznania. 
 
 
O wyborze odcieni opowiedziała nam Inicjatorka wydarzenia - Ula Michalak „Tym razem były to mocne barwy, amerykański styl, rozmach, art deco modern. Skupiłyśmy się na 4 głównych barwach: szmaragd, burgund, granat i oberżyna. Do tego dużo czerni, złota, welury i piękne dekoracje”.
 
Tworzenie aranżacji odbyło się pierwszego dnia targów.
W strefie Bloggers Zone odbyły się liczne dyskusje, a zwiedzający mogli zasięgnąć opinii blogerek na temat nowych wnętrzarskich trendów.
 
Ściany w części ekspozycyjnej zostały pomalowane farbami legendarnej marki Benjamin Moore, o co zadbał SALON NINA.
 
  
Zapraszamy po farby amerykańskiej legendy do „Salonu NINA” przy ulicy Dąbrowskiego 82 w Poznaniu. 
 
tel.: +48 61 847 27 76

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.