FB
Google Plus

JBM Kolor w nowej szacie!!!

11 sierpnia 2010

Salon JBM Kolor zlokalizowany przy ul. Szczekocińskiej 27 w Zielonej Górze to jedyny punkt sprzedaży ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore w województwie lubuskim.

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy w salonie miały miejsce wyraźne zmiany. Mowa zarówno o nowej aranżacji wnętrza, obejmującej charakterystyczną kolorystykę ścian, najważniejszy znak marki Benjamin Moore - logotyp, ekspozytor Affinity, jak również o wyposażeniu tej części salonu, w której bezpośrednio odbywa się barwienie farb. W tej drugiej przestrzeni pojawiła się maszyna barwiąca, bazująca na nowym, innowacyjnym systemie kolorowania GENNEX Platform.

„To przełomowa zmiana, dzięki której możemy zaoferować Naszym Klientom wyjątkowe farby AURA®. Możemy również w dalszym ciągu barwić farbę Regal W221, która w ciągu poprzednich lat, z uwagi na swoją niespotykaną odporność, zdobyła serca konsumentów” - tłumaczy Jakub Szarzyński, właściciel firmy.       

Nowa wizualizacja salonu (wewnątrz i na zewnątrz) nadała atrakcyjny wygląd, zgodny ze standardami marki Benjamin Moore, promowanymi przez B.M. Polska. „Dla mnie jako pasjonata marki to kluczowa sprawa. Drogę do salonu wskazuje wysoki maszt z flagą Benjamin Moore, który dumnie góruje nad okolicą” - dodaje Jakub Szarzyński. 

 

 

 

W ofercie salonu JBM Kolor znajdziecie Państwo szeroki asortyment ekskluzywnych farb, emalii, lakierów oraz narzędzi malarskich. Właściwego wyboru dokonacie w miłej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów! 

www.jbmkolor.pl

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.