FB
Google Plus

Multidesign w Gronie Dystrybutorów marki Benjamin Moore.

3 września 2013

Elegancki salon sprzedaży na powierzchni 3000 m², szerokie portfolio ekskluzywnych produktów i jasna wizja rozwoju.

Oto Multidesign, oddział firmy Multi-Form, zlokalizowany w Tychach przy ul. Metalowej 4 , który dołączył do autoryzowanego Grona Dystrybutorów legendarnej marki Benjamin Moore.

„Firma Multi-Form działa od 1995 roku. Stworzyliśmy sieć 18 punktów sprzedaży i oferujemy produkty liderów poszczególnych kategorii - od materiałów budowlanych, poprzez bramy, drzwi, okna, panele i podłogi drewniane, lampy, karnisze i rolety, panele ścienne, tapety, dywany. Pomysł na stworzenie eleganckiego salonu w Tychach pod nazwą „Multidesign” to odpowiedź na aktualne trendy i potrzeby rynkowe. Mowa o produktach z segmentu premium. Ponadto w naszym dotychczasowym portfolio brakowało jednego ważnego elementu ? farb. Myśląc o dotarciu do wymagających Klientów poszukiwaliśmy marki, która najlepiej wpisze się w nasze założenia. Wspomagani licznymi sugestiami zaprzyjaźnionych designerów, wybraliśmy amerykańską markę Benjamin Moore” - tłumaczy Prezes Zarządu firmy, Jacek Kania.   

Na pokaźnej przestrzeni salonu powstała atrakcyjna strefa dla marki Benjamin Moore wraz z ekspozytorami kolorów, z wygodną przestrzenią wypoczynkową dla odwiedzających Klientów.

Na ścianach pojawiła się charakterystyczna szaro-malinowa kolorystyka, przestrzenny logotyp, zdjęcia aranżacyjne i barwne kwiaty Aura.Koordynacja wszystkich prac związanych ze stworzeniem stref dla marek z szerokiego portfolio produktów Multidesign  było niełatwym zadaniem.
Oto jak cały ten proces wspomina Kierownik Zespołu, Izabela Zawadzka
.

„Otrzymałam poważne zadanie polegające na skoordynowaniu powstania całego salonu ekspozycyjnego. Zawsze optymistycznie patrzę na świat, stąd pomimo ogromu terminów, ustaleń, spotkań, niezliczonych godzin spędzonych na rozmowach telefonicznych i przed ekranem komputera oraz nieuniknionych problemów organizacyjnych, relatywnie w krótkim czasie powstała spójna, elegancka ekspozycja.  Równie ważnym zagadnieniem było przygotowanie mojego Zespołu do najlepszej obsługi Klientów. Zadbałam o to, aby osoby dedykowane poszczególnym grupom produktowym uczestniczyły w szkoleniach wszystkich producentów. Pamiętam kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się na miejscu z przedstawicielami marki Benjamin Moore, ich oczom ukazała się pusta przestrzeń jedynie z wykończoną, błyszczącą posadzką. Ustaliliśmy wszystkie szczegóły aranżacji strefy BM i w kolejnych etapach stworzyliśmy bardzo atrakcyjną ekspozycję. Generalnie bardzo miło wspominam współpracę z producentami, a przede wszystkim budowanie relacji biznesowych i personalnych. To również test na rzetelność i profesjonalizm przedstawicieli poszczególnych marek”.


      
Wkrótce zamieszczone zostaną stosowne informacje dotyczące produktów Benjamin Moore na firmowej stronie Multi-Design.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!

MULTIDESIGN
ul. Metalowa 4
43-100 Tychy
tel.: +48 32 329 13 97
kom.: +48 722 358 000
e-mail: dekoracje@multidesign.com.pl  

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.