FB
Google Plus

NAGRODY PRZYCIĄGAJĄ - konkurs Magic Board System

24 sierpnia 2017

Kochasz DIY, a kreatywność to Twoje drugie imię? Świetnie się składa. Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!

Zestaw MAGIC BOARD SYSTEM: tapeta magnetyczna, farba tablicowa w dowolnym, intensywnym kolorze, grunt i klej czekają właśnie na Ciebie.

Wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł na kreatywne wykorzystanie zestawu MAGIC BOARD SYSTEM, czyli powierzchni magnetyczno–tablicowej, do której za pomocą magnesów przyczepisz ulubione zdjęcia i dodatkowo zapiszesz kredą wszystko co jest dla Ciebie ważne. Baw się - przypinaj, rysuj i maż.

Pokaż nam, o czym marzysz - prześlij rysunek, moodboard lub zdjęcie inspiracyjne i napisz, jak wyobrażasz sobie MAGIC BOARD SYSTEM w swoim domu. Kompletny zestaw może być Twój!


Na prace przesłane drogą mailową lub pocztową czekamy od 23 sierpnia do 8 września 2017 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

SUPER NAGRODA dla Autora najciekawszego projektu - pełen zestaw MAGIC BOARD SYSTEM:

  • 2 mb tapety magnetycznej Magnetic Wallpaper (łączne wymiary tapety - 0,95 m x 2 m)
  • 0.95 l farby tablicowej Chalkboard Paint 308 w wybranym, intensywnym odcieniu
  • 0.95 l farby gruntującej Fresh Start 046
  • oraz klej Quelyd z różowym wskaźnikiem (1 kg).

 
Regulamin konkursu: plik pdf do pobrania

Adresy nadsyłania prac: e-mail mkaczynska@bmpolska.com, lub komunikator Facebook

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.