FB
Google Plus

Najlepsi mogą dołączyć do rodziny Benjamin Moore!

27 stycznia 2010

Marka Benjamin Moore jest na całym świecie synonimem najwyższej jakości farb i profesjonalnej obsługi klienta. Założona w 1883 roku firma Benjamin Moore & Co. od 10 lat należy do koncernu Berkshire Hathaway, zarządzanego przez Warrena Buffet’a. Produkty marki Benjamin Moore dostępne są praktycznie w każdym zakątku świata. W samej Ameryce Północnej farby i inne materiały wykończeniowe amerykańskiego producenta oferowane są w sieci ponad 4 000 sklepów. Głównymi kierunkami rozwoju firmy są: kolor, innowacje i technologia. Licząca ponad 11 tysięcy odcieni paleta kolorów, bogate portfolio nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie produktów malarskich sprawiają, że współczesna historia Benjamin Moore & Co. upływa pod znakiem dynamicznego rozwoju i licznych sukcesów.

W Polsce produkty marki Benjamin Moore dostępne są od 1999 roku w kilkudziesięciu wybranych salonach sprzedaży na terenie całego kraju. W związku z dużym wzrostem świadomości marki Benjamin Moore wśród klientów, firma B.M. Polska planuje rozbudować sieć dystrybucji o nowe punkty sprzedaży. „Chcemy zaprosić do współpracy firmy, studia dekoracji oraz salony z ekskluzywnym wyposażeniem wnętrz, które stawiają na jakość produktów, efektywną współpracę z projektantami, a przede wszystkim na bardzo wysokie standardy obsługi klienta. To duże wyzwanie dla naszych potencjalnych partnerów, by we wspomnianych elementach w pełni odzwierciedlić brand claim marki Benjamin Moore - Your Life Style " - mówi Artur Nowak Dyrektor Marketingu B.M. Polska. Ze swojej strony firma B.M. Polska gwarantuje nowym punktom sprzedaży kompleksowe wsparcie techniczne, merytoryczne oraz marketingowe. Podmioty zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie krótkiej informacji o sobie na adres e-mail: mpobozy@bmpolska.com.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.