FB
Google Plus

Salon "Nina" zaprasza na zakupy!

7 maja 2010

Salon Nina przy ul. Dąbrowskiego 82 w Poznaniu to jeden z 5 punktów sprzedaży ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore w województwie wielkopolskim. Salon oferuje szeroki asortyment ekskluzywnych farb, materiałów dekoracyjnych, tapet, emalii, lakierów oraz narzędzi malarskich. W wyborze odpowiednich produktów pomoże Państwu kompetentna obsługa, która udzieli potrzebnych informacji dotyczących właściwości farb i ich aplikacji. Podobnie, jak w innych sklepach oferujących produkty marki Benjamin Moore, na klientów czekają farby w niezwykle bogatej ofercie kolorystycznej, obejmującej 11 tys. kolorów!


Wnętrze salonu przy ul. Dąbrowskiego 82 zostało dostosowane do standardów wizualnych obowiązujących w salonach firmowych B.M. Polska. Charakterystyczna kolorystyka ścian i sufitów, logotyp Benjamin Moore, wygodne miejsce do podejmowania trudnych wyborów kolorystycznych oraz ekspozytor z tysiącami odcieni to znaki firmowe punktów dystrybucyjnych tego amerykańskiego producenta ekskluzywnych farb.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów!


Salon NINA
ul. Dąbrowskiego 82
60-529 Poznań
tel.: +48 61 847 27 76
fax: +48 61 847 53 07
e-mail: salon@nina.com.pl
www.nina.com.pl

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.