FB
Google Plus

Team Benjamin Moore wystartuje w 1. Rajdzie Polski Historycznym!

3 września 2012

Już w najbliższy piątek tj. 7 września z Rynku Głównego w Krakowie startuje pierwszy Rajd Polski Historyczny (RPH), który ma w swoim założeniu nawiązywać do tradycji Rajdu Polski, a formułą do Rallye Monte Carlo Historique.  W rajdzie uczestniczyć będą samochody wyprodukowane w latach 1946-1981, które współzawodniczyć będą na historycznych trasach Rajdu Polskiego. Pierwsza edycja RPH obejmie swoim zasięgiem województwa małopolskie i śląskie, a uczestnicy mają do przejechania trasę o łącznej długości ok. 750 km.

Z przyjemnością informujemy, że w inauguracyjnym Rajdzie Polski Historycznym weźmie udział team Benjamin Moore Polska, w składzie: kierowca - Jerzy Bylica, pilot – Jolanta Bylica. Usiądą oni za kierownicą unikalnego Austin Healey’a 100 BN1 z 1955 roku. Mamy nadzieję, że start ten zakończy się sukcesem!

 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.