FB
Google Plus

TESTERY KOLORÓW taniej 50%! NAMIERZ SWÓJ KOLOR.

6 września 2017

Namierz swój kolor - TESTERY KOLORÓW 50% taniej! 

Wybór idealnego koloru nie jest prosty, zwłaszcza że w przypadku farb marki Benjamin Moore masz do dyspozycji prawie 3.500 odcieni…

Spokojnie - mamy dla Ciebie IDEALNE rozwiązanie.

Aby ułatwić podjęcie ostatecznych decyzji kolorystycznych przetestujesz dowolny kolor bezpośrednio na ścianie. 

Testerami COLOR SAMPLES 127 o pojemności 0,48l pomalujesz powierzchnię około 5 metrów kwadratowych – to w zupełności wystarczy, by nawet na kilku ścianach zaobserwować jak kolor zachowuje się w zależności od oświetlenia, czy pór dnia. 

Testuj, obserwuj, bawi się kolorami i wybierz ten, który najlepiej odda charakter wnętrza. 
 

Dla wielbicieli barw mamy NIESPODZIANKĘ -  od 7 września 2017 r. testery COLOR SAMPLES  o pojemności 0,48 l w dowolnie wybranym kolorze będzie możesz kupić w salonach sprzedaży farb marki Benjamin Moore za JEDYNE 50% ich wartości!

Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. 

Uwaga: tester koloru Color Samples 127 pozwala na wstępną weryfikację odcienia farby na ścianie w warunkach specyficznego oświetlenia panującego we wnętrzu. Dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić najlepsze odwzorowanie koloru, jednak ze względu na różnice w rodzaju, jakości oraz stopniu połysku farby, służącej do finalnego wykończenia całej powierzchni, a analogicznymi parametrami testerów COLOR SAMPLES 127, kolor próbki na ścianie może odbiegać od odcieni przedstawionych na wzorniku. Różnica może być szczególnie widoczna w przypadku zastosowania farb matowych w porównaniu z półmatowym wykończeniem Color Samples 127.

B.M. Polska nie bierze odpowiedzialności za wszelkie reklamacje oraz ewentualne wady i szkody powstałe w wyniku nie przestrzegania powyżej wskazanych zasad, a do obowiązków każdego Dystrybutora należy poinformowanie Klienta o przedstawionych zależnościach.  

 

 

Przypominamy także o STAŁYCH PROMOCJACH trwających do 30 września 2017 r. na następujące produkty:

1. GRUNT TO DOBRY GRUNT (farby gruntujące Super Hide® 284, Ultra Spec® N534, Fresh Start®046, STIX® SXA-110, preparat gruntujący Corotech® V027) 

2. PIĄTA ŚCIANA (antyrefleksyjne farby sufitowe: Ceiling Paint 508, Super Kote® 1000 88.0 Line)  

3. MALUJEMY ELEWACJE,  PŁOTY, TARASY (farby elewacyjne: Aura® 629,  ben® 541 oraz linia lakierobejc do drewna Arborcoat®)

Skorzystaj także z promocji na farby z rodziny ULTRA SPEC! 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.