FB
Google Plus

Ukryte Piękno

29 kwietnia 2016

Jednym z najciekawszych aspektów naszej pracy jest nawiązywanie współpracy z markami, z którymi pozornie nic nas nie łączy - oprócz wyobraźni i chęci stworzenia rozwiązań, które wprowadzą do wnętrz zupełnie nową jakość. Przecież tam gdzie spotykają się kontrasty, rodzą się najlepsze pomysły!

Tym razem postanowiliśmy połączyć siły z marką Entra i otworzyć przed naszymi Projektantami i Klientami niezwykłe możliwości poprzez zastosowanie efektów dekoracyjnych na drzwiach. 

Jak to wygląda w praktyce?
Kolekcja BASIC to drzwi licowane - pokryte tym samym materiałem co ściany idealnie wtapiają się w tło, tworząc jednolitą płaszczyznę. Można je pomalować klasycznymi farbami ściennymi (np. ultra-odporną na zabrudzenia i zmywanie farbą ceramiczną REGAL SELECT marki Benjamin Moore), zrobić z nich tablice do pisania przy użyciu Chalkboard Paint 308, okleić tapetą magnetyczną, lub potraktować jak małe dzieło sztuki i ozdobić jednym z niezwykłych efektów dekoracyjnych z linii ATF marki CANDIS.


Prezentacji ostatniego rozwiązania poświęcone było spotkanie zorganizowane przez Naszego Dystrybutora - firmę LCS Decor oraz Studio PM we Wrocławiu.


W pięknych wnętrzach Studio PM przy Placu Solidarności 1/2/5, w przyjacielskiej atmosferze p. Aneta Domańska reprezentująca markę Benjamin Moore Polska opowiedziała o potencjale kryjącym się za połączeniem drzwi Entra i efektów marki Candis. Pan Tomasz Gracz z Benjamin Moore Polska, specjalista w dziedzinie nakładania i kreacji efektów dekoracyjnych zaprezentował również nakładanie efektu ATF Nylum, który błyskawicznie odmienił charakter drzwi Entra i otaczającej ich ściany.
 


 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za przybycie, a LCS Decor i Studio PM za ciepłe przyjęcie i przygotowanie pięknych ( i pysznych;) niespodzianek.

Wszystkich projektantów i wykonawców zainteresowanych udziałem w kolejnych spotkaniach prosimy o kontakt z p. Anetą Domańską (Przedstawiciel handlowy B.M. Polska), tel. +48 500 268 662, e-mail: adomanska@bmpolska.com

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.