FB
Google Plus

W łódzkim salonie M-ART otrzymasz farbę na sufit gratis! Sprawdź...

3 października 2016
PROMOCJA farb w salonie „M-Art Studio Design” z Łodzi!
 
 
Jeżeli odwiedzisz showroom naszego Autoryzowanego Dystrybutora i zakupisz farby marki Benjamin Moore ze słynnej rodziny Regal Select przeznaczone do malowania ścian, farbę na sufit otrzymasz gratis!
TYLKO do KOŃCA PAŹDZIERNIKA 2016.
 
Salon M-Art Design Studio zlokalizowany jest w doskonale rozpoznawalnym miejscu - w łódzkiej „Galerii 99” przy ul. Przybyszewskiego 99. 
Tak, tak jeszcze do niedawna showroom firmy mieścił się w "Galerii SUKCESJA".  
 
 
Dla tych, którzy kochają i tworzą piękne wnętrza.
Elegancka przestrzeń powstała z myślą o wielbicielach wnętrz wykończonych na najwyższym poziomie, zaczynając od ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore, poprzez wyposażenie (meble), na wyrafinowanych dodatkach (m.in. tkaniny, dywany, dekoracje okienne, ceramika) światowych marek kończąc - Ligne Roset, Designers Guild, Kinnesand, Romeo, SAHCO, ZR oraz nya nordiska i baumann.
 
M-Art. Design Studio już od wielu lat ściśle współpracuje z architektami i projektantami wnętrz, oferuje szeroką wsparcie przy realizacji projektów, organizuje liczne szkolenia, warsztaty i spotkania tematyczne.  
W salonie znajdziesz ogromną ilość inspiracji i informacji zgromadzonych w najnowszych katalogach i specyfikacjach technicznych.
 
Serdecznie zapraszamy do wizyty w salonie M-Art Studio Design, miejscu pełnym inspiracji.
 
GALERIA 99
ul. Przybyszewskiego 99
93-126 Łódź
tel. kom.: 603 661 455, 603 110 466
 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.