FB
Google Plus

Wieczór z Benjamin Moore w Tarnowie

27 kwietnia 2017

Amerykańska legenda, tarnowska gościnność i włoskie przysmaki - tak najkrócej można podsumować spotkanie, w którym wczoraj uczestniczyliśmy.

Wraz z Salonem KOLOR z Tarnowa 26 kwietnia 2017 r. zaprosiliśmy grupę zaprzyjaźnionych architektów, by przy pysznej kolacji i lampce wina w restauracji Soprano porozmawiać o niezwykłych produktach Benjamin Moore. Opowiedzieliśmy o farbach, których receptury od ponad 130 lat łączą doświadczenie, fascynację nowoczesnymi technologiami i wizjonerskie podejście do kwestii barw.

Przedstawiliśmy także tegorocznego bohatera kolekcji Color Trends, czyli Kolor Roku 2017 – odcień SHADOW 2117-30.

Na Gości czekały atrakcyjne nagrody w loterii wizytówkowej, miedzy innymi: vouchery do salonu kosmetycznego i perfumerii Douglas, profesjonalne wzorniki oraz gadżety od Benjamin Moore Polska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie i zapraszamy do Salonu KOLOR w Tarnowie!

Więcej zdjęć ze spotkania umieściliśmy na naszym facebookowym profilu.

Studio farb
ul. Jana Kochanowskiego 41
33-100 Tarnów

tel.: +48 14 626 26 28
tel.: 733 350 490

kolor.tarnow@poczta.fm

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.