FB
Google Plus

DOM W KOLORACH JESIENI

Przedstawiam kolejną, świetną realizację VIVA DESIGN z Rzeszowa. Opowieść zaczyna się tak: w spokojnej dzielnicy Rzeszowa wśród ogrodów i w bliskim sąsiedztwie dzikich łąk, ponad 20 lat temu zamieszkali bohaterowie naszej historii... W roku 2016 właścicieli zainspirował projekt „Luksusowy dom z duszą” przedstawiony w magazynie wnętrzarskim „Czas na wnętrze” autorstwa pracowni VIVA DESIGN. Postanowili, że pewnego dnia...

O TYM JAK NIE IŚĆ NA ŁATWIZNĘ...

Od dawien dawna na świecie działa wielu producentów farb. Każdy z nich stara się zaoferować produkty w atrakcyjnej kolorystyce i najlepszych parametrach technicznych. Każdy dba o grafikę opakowania i unikatowy przekaz marketingowy. Wreszcie każdy ustala odpowiednią cenę... Jak to wygląda „od kuchni”? Niektórzy zawsze będą przeciętni, dobrzy, a niektórzy bardzo dobrzy. Dlaczego jednak nigdy nie osiągną DOSKONAŁOŚCI?

ODWIECZNE PYTANIE I TEN SAM DYLEMAT...

Lateksowa, dyspersyjna, a może emulsyjna... Jak myślisz, która farba jest lepsza i na czym polegają różnice pomiędzy nimi? A może wcale ich nie ma? Jeżeli przeczytasz cały mój artykuł, już nikt nigdy nie wprowadzi Cię w błąd. Zobaczysz, że dziennikarze nie są chemikami - zwyczajnie nie muszą nimi być, a to producenci farb winni są za całe zamieszanie.

POWRACAJĄCY KOSZMAR... STARE PŁYTKI...

A oto porada w jaki sposób sprawić, by istniejące płytki bez odgłosów młota, bez unoszącego się we wnętrzu kurzu zamieniły się w zupełnie gładką powierzchnię, którą wykończysz farbą, tapetą lub mikrocementem... A wszystko BEZ SKUWANIA!

POMIĘDZY "ŚWIATAMI" ...

W feng shui decydują o przepływie energii... Wykończone produktami marki Benjamin Moore zachwycają i zachęcają do odwiedzin. Mogą również przypominać o codziennych obowiązkach. I wcale nie muszą być białe ani brązowe. DRZWI.

"WSPOMAGACZ" ZAWODNEJ PAMIĘCI...

Chalkboard Paint 308 farba tablicowa "Zero LZO" w pełnej gamie intensywnych kolorów. Wspomaga zawodną pamięć (lista zakupów w kuchni, biurze, plan dnia w korytarzu, etc.), rozwija wyobraźnię i dostarcza doskonałej zabawy! Zobacz gdzie i w jakich warunkach TRZYSTA ÓSEMKA jest niezastąpiona...

IDEALNY NANOCEMENT

Jak na prawdziwy beton przystało jest totalnie surowy, twardy i niesłychanie wytrzymały. Niekiedy jednak potrafi być czarujący i romantyczny. Ale niezależnie od nastroju tworzy otwarte, niczym nie zaburzone przestrzenie bez żadnych podziałów. Przedstawiam innowacyjny NANOCEMENT EP!C ONE z marmurem Carrara i nanotechnologią do wykończenia posadzek, ścian i schodów.

Wnętrza w kolorach Benjamin Moore - Viva Design

Miękkie/twarde, matowe/błyszczące, gładkie/szorstkie? ten apartament zbudowany jest na kontrastach, które zastosowane z wyczuciem tworzą spójną, zmysłową całość. Zapraszamy na lekcję mistrzowskiego łączenia materiałów i barw z pracownią Viva Design z Rzeszowa.

Nie ma trudnych wnętrz twierdzi Dominika Jurczak-Czapor z DK Architektura Wnętrz

Budynek w formie klasycznej "kostki" z lat 60-tych, odpowiedni projekt i doskonała gra różnorodnych materiałów. Tak powstały eleganckie, szlachetne wnętrza w kolorach marki Benjamin Moore, które zachwycają harmonią i spokojem. A wszystko za sprawą projektantki wnętrz, Dominiki Jurczak-Czapor z pracowni DK Architektura Wnętrz, która umiejętnie połączyła klasyczny styl z elementami nowoczesnego wzornictwa...

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!