FB

Benjamin Moore w programie „Kupione i co dalej?”

W pięciu sobotnich premierowych odcinkach od 19 września, o 18.00 zobaczycie, jak zmienią się „bezbarwne” wnętrza z pomocą ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore. A wszystko to w autorskim programie znanej designerki Marty Czerkies "KUPIONE I CO DALEJ?". Oglądaj w Domo+ odcinki programu nr 5, 6, 7, 9 i 10!

KRÓL jest TYLKO JEDEN...

Tylko jednemu producentowi udało się stworzyć farbę odporną na czarne ślady od rowerków, kółek i rączek walizek czy krzeseł. Nie wszystko złoto, co się... „reklamuje”. Zobaczcie jak wypadł test farby Ultra Spec SCUFF-X 485 marki Benjamin Moore i produktu, który jest reklamowany jako farba o podobnych właściwościach? „SCUFF-X to wciąż JEDYNA FARBA na rynku ODPORNA na CZARNE ŚLADY”

Jak pracować zdalnie z Betty Moore?

Praca zdalna to dla większości zupełnie nowe wyzwanie. Nasze codzienne zajęcia mają bardziej lub mniej kreatywny charakter, ale do każdego ich rodzaju można dopasować domową przestrzeń. Podpowiem Ci, jak to zrobić najlepiej...

PONAD TRZY RAZY odporniejsza!

Mieszkańcy Zielonej Góry w kółko powtarzają jedno zdanie „8 lat, całe 96 miesięcy”... Od 8 lat lakierobejca ARBORCOAT 638 marki Benjamin Moore pozostaje w doskonałym stanie na drewnianej elewacji pierwszego obiektu pomalowanego w Polsce w roku 2012. A ile wytrzymują tradycyjne produkty do drewna? 2, 3 lata. Średnio 30 miesięcy...

Tam gdzie łączy się klasyka z art deco.

Co mam dla Was tym razem? Elegancką rezydencję w Konstancinie zaprojektowaną przez architekta wnętrz, Piotra Płużka. Poza wyjątkową bielą SUPER WHITE marki Benjamin Moore urzekło mnie tutaj praktycznie wszystko... Jest jednak jeden element, który od razu przykuł moją uwagę - dostojna, wysoka na 6 metrów i piękna. Krata...

DOM W KOLORACH JESIENI

Przedstawiam kolejną, świetną realizację VIVA DESIGN z Rzeszowa. Opowieść zaczyna się tak: w spokojnej dzielnicy Rzeszowa wśród ogrodów i w bliskim sąsiedztwie dzikich łąk, ponad 20 lat temu zamieszkali bohaterowie naszej historii... W roku 2016 właścicieli zainspirował projekt „Luksusowy dom z duszą” przedstawiony w magazynie wnętrzarskim „Czas na wnętrze” autorstwa pracowni VIVA DESIGN. Postanowili, że pewnego dnia...

O TYM JAK NIE IŚĆ NA ŁATWIZNĘ...

Od dawien dawna na świecie działa wielu producentów farb. Każdy z nich stara się zaoferować produkty w atrakcyjnej kolorystyce i najlepszych parametrach technicznych. Każdy dba o grafikę opakowania i unikatowy przekaz marketingowy. Wreszcie każdy ustala odpowiednią cenę... Jak to wygląda „od kuchni”? Niektórzy zawsze będą przeciętni, dobrzy, a niektórzy bardzo dobrzy. Dlaczego jednak nigdy nie osiągną DOSKONAŁOŚCI?

ODWIECZNE PYTANIE I TEN SAM DYLEMAT...

Lateksowa, dyspersyjna, a może emulsyjna... Jak myślisz, która farba jest lepsza i na czym polegają różnice pomiędzy nimi? A może wcale ich nie ma? Jeżeli przeczytasz cały mój artykuł, już nikt nigdy nie wprowadzi Cię w błąd. Zobaczysz, że dziennikarze nie są chemikami - zwyczajnie nie muszą nimi być, a to producenci farb winni są za całe zamieszanie.

POWRACAJĄCY KOSZMAR... STARE PŁYTKI...

A oto porada w jaki sposób sprawić, by istniejące płytki bez odgłosów młota, bez unoszącego się we wnętrzu kurzu zamieniły się w zupełnie gładką powierzchnię, którą wykończysz farbą, tapetą lub mikrocementem... A wszystko BEZ SKUWANIA!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!