FB
Google Plus

"WSPOMAGACZ" ZAWODNEJ PAMIĘCI...

Chalkboard Paint 308 farba tablicowa "Zero LZO" w pełnej gamie intensywnych kolorów. Wspomaga zawodną pamięć (lista zakupów w kuchni, biurze, plan dnia w korytarzu, etc.), rozwija wyobraźnię i dostarcza doskonałej zabawy! Zobacz gdzie i w jakich warunkach TRZYSTA ÓSEMKA jest niezastąpiona...

IDEALNY NANOCEMENT

Jak na prawdziwy beton przystało jest totalnie surowy, twardy i niesłychanie wytrzymały. Niekiedy jednak potrafi być czarujący i romantyczny. Ale niezależnie od nastroju tworzy otwarte, niczym nie zaburzone przestrzenie bez żadnych podziałów. Przedstawiam innowacyjny NANOCEMENT EP!C ONE z marmurem Carrara i nanotechnologią do wykończenia posadzek, ścian i schodów.

Nie ma trudnych wnętrz twierdzi Dominika Jurczak-Czapor z DK Architektura Wnętrz

Budynek w formie klasycznej "kostki" z lat 60-tych, odpowiedni projekt i doskonała gra różnorodnych materiałów. Tak powstały eleganckie, szlachetne wnętrza w kolorach marki Benjamin Moore, które zachwycają harmonią i spokojem. A wszystko za sprawą projektantki wnętrz, Dominiki Jurczak-Czapor z pracowni DK Architektura Wnętrz, która umiejętnie połączyła klasyczny styl z elementami nowoczesnego wzornictwa...

KONKURS Kolor Roku 2018

Już niedługo dowiemy się, który z ponad 3500 odcieni Benjamin Moore zostanie KOLOREM ROKU 2018. Jeśli Wy też nie możecie doczekać się tego dnia, zapraszamy Was do wspólnej zabawy :)

Wnętrza w kolorach Benjamin Moore - Viva Design

Miękkie/twarde, matowe/błyszczące, gładkie/szorstkie? ten apartament zbudowany jest na kontrastach, które zastosowane z wyczuciem tworzą spójną, zmysłową całość. Zapraszamy na lekcję mistrzowskiego łączenia materiałów i barw z pracownią Viva Design z Rzeszowa.

Sposób na wnętrze: rozmowa z projektantką Beatą Ignasiak

Wnętrza do których dziś zapraszamy określilibyśmy jako na wskroś kobiece. Co prawda nie znajdziemy w nich cukierkowych ścian, kwiatowych tapet i rozbuchanych detali, wręcz przeciwnie - tu rządzą stonowane bazowe kolory, czyste formy i czytelne akcenty, ale zdecydowanie widać wrażliwość i charakter właścicielki.

Która wygrała?

Tapeta magnetyczna vs farba magnetyczna W ostatnim czasie wykorzystanie farby tablicowej zarówno w mieszkaniach (pokojach dziecięcych, kuchniach i przedpokojach), jak również w przestrzeniach biurowych stało się bardzo popularne. Jednak zapisywanie najważniejszych informacji dla ...

Gruntować czy nie gruntować? 3 domowe sposoby na sprawdzenie, czy farba gruntująca jest konieczna

Czy gruntowanie zawsze jest niezbędne? Czy można rozpoczynać malowanie bez żadnego wcześniejszego przygotowania powierzchni? Jak ocenić stan ścian w naszych domach? Zapraszamy do przeprowadzenia kilku? gruntownych testów.

4 metody na przyspieszenie prac malarskich

Wiele do zrobienia, palące terminy? Skąd my to znamy? deficyt czasu to jeden z najczęstszych problemów, z jakimi borykamy się podczas remontów. Czy jest sposób, by przyspieszyć cały ten proces? Zapytaliśmy o poradę...

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!