FB
Google Plus

Kolory Legendy: klimat Route 66 w Rzeszowie

Najbardziej niezwykłe koncepty powstają tam, gdzie pasja spotyka ciężką pracę i odrobinę szaleństwa. Dokładnie tak, jak w nowo otwartym salonie firmy Game Over Cycles i marki Harley-Davidson w Rzeszowie, który powstał jako spełnienie marzeń prawdziwych wizjonerów. Do wykończenia wnętrz zastosowano farby amerykańskiej marki Benjamin Moore.

2+2+kolor

Pierwsze ciepłe dni za nami; świat budzi się do życia i powoli odzyskuje barwy, a my dla podtrzymania wiosennego nastroju zapraszamy do wnętrza, w którym kolory Benjamin Moore grają główną rolę.

Kryształowy loft

Miejsce do którego dziś zapraszamy, ma budowę iście szkatułkową. Mury XIX wiecznego pałacu kryją wnętrza awangardowego loftu, w którym industrialne elementy wykończenia i betonowa konstrukcja otaczają kryształowe żyrandole, rzeźbione konsole i srebrne kandelabry.

Artystyczna AURA. Metamorfoza salonu z blogiem Wnętrzności

Ela i Mateusz, blogerzy z wnetrznosci.com, to prawdziwie artystyczne dusze. Traktują wnętrza swojego mieszkania jak wielkie płótna, które zapełniają zgodnie z nastrojem i aktualnymi fascynacjami. Do niedawna tłem dla wysmakowanych kompozycji w skandynawskim stylu pozostawały białe ściany, ale teraz diametralnie się to zmieniło. Po niezwykłej metamorfozie sypialni przyszedł czas na salon, w którym główną rolę gra tajemniczy odcień Tucson Teal 2056-10 z palety Color Stories Benjamin Moore.

Oswajamy beton architektoniczny: industrialne wnętrza w ciepłym wydaniu.

Nowoczesne apartamenty i biura? metal, szkło, futurystyczne formy. Do tej pory beton architektoniczny widywaliśmy tylko w takich zestawieniach. Przygotowując sesję zdjęciową dla naszego najnowszego produktu z rodziny dekoracyjnych tynków zaczęliśmy się jednak zastanawiać, czy beton może służyć jako baza wnętrz w zupełnie innym charakterze? Postanowiliśmy przełamać schematy i udowodnić, że beton może mieć drugie, cieplejsze oblicze.

Inspiracje DIY - Chalkboard Paint

Jednym z fundamentów marki Benjamin Moore jest oferowanie produktów, które ułatwiają życie i sprawiają, że proces malowania jest prawdziwą przyjemnością. Od kilku lat wielką popularnością cieszą się także farby i efekty dekoracyjne sprzyjające kreatywnym działaniom z zakresu DIY, w tym Chalkboard Paint 308 - ulubiony produkt naszych Klientów.

DESIGN DLA ZWIERZĄT 2016

Wyobrażacie sobie Święta spędzone w samotności, w zimnie, z pustym talerzem? Dla nich to codzienność... A pomoc jest tak prosta... Robiąc prezent dla siebie lub swoich bliskich, możemy poprawić jakość życia bezdomnych zwierząt. Startuje 6 edycja niezwykłej akcji.

Mamy dla Was prezent!

Jeśli planujecie remont i sen z powiek spędza Wam wybór idealnych odcieni, to w świątecznym prezencie przygotowaliśmy coś specjalnego:). Przez najbliższe trzy tygodnie czeka na Was profesjonalna projektantka wnętrz, która odpowie na wszystkie pytania związane z kwestią kolorystyki we wnętrzach.

Barwy inspirowane sztuką, światłem i cieniem - jak powstała kolekcja Color Trends 2017?

Czy o uroku letniego, budzącego się poranka można opowiedzieć za pomocą jednej barwy? Który odcień najlepiej oddaje energię południowego światła, a który nadchodzącego zmierzchu? Czy noc ma tylko jeden ton? Nowa kolekcja Color Trends to fascynująca opowieść o grze światła i cienia opowiedziana za pomocą 23 niezwykłych kolorów.

Konkurs KOLOR ROKU 2017 - który odcień wygra tym razem?

Czym zaskoczą nas tym razem projektanci Działu Kreatywnego Benjamin Moore?. Postawią na delikatne pastele, które rządziły na naszych paletach m.in. w 2013 i 2014 roku, czy też przygotują intensywną, energetyczna "petardę"? Czy zadziwią nas równie mocno, jak rok temu - gdy wytypowali kremową biel Simply White OC-117?

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.