FB
Google Plus

4 metody na przyspieszenie prac malarskich

Wiele do zrobienia, palące terminy? Skąd my to znamy? deficyt czasu to jeden z najczęstszych problemów, z jakimi borykamy się podczas remontów. Czy jest sposób, by przyspieszyć cały ten proces? Zapytaliśmy o poradę...

Zaczynamy malowanie! 5 sposobów na to, jak rozpoznać czym wczesniej były malowane ściany w naszym domu

Zastanawiasz się, jaką farbą wcześniej malowane były ściany w Twoim mieszkaniu? Radzimy zapoznać się z tematem nim złapiemy za wałek, ponieważ ta często pomijana kwestia potrafi przesądzić o sukcesie remontu. Od tego, czym wcześniej pomalowano ściany będzie zależała przyczepność i trwałość kolejnych warstw farb, a także tapet, efektów dekoracyjnych oraz tynków strukturalnych.

Farba dobra na wszystko

Mawia się, że gdy coś jest do wszystkiego, to jest do...W Benjamin Moore łamiemy stereotypy i udowadniamy, że gdy coś jest do wszystkiego, to jest najlepsze! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym, wielofunkcyjnym produktem, który całkowicie zmieni Wasze spojrzenie na farbę!

SHADOW 2117-30 #OkiemEksperta

Dostojny, mroczny i tajemniczy, charakterny, odważny, czarny koń 2017 roku, wyrafinowany, przywołujący na myśli obrazy impresjonistów, namiętny, nieoczywisty i poruszający. Urzeka i zniewala. Opozycjonista popularnych skandynawskich wnętrz, współczesna czerń, „kapsuła czasu”? Jeden kolor. Jaki naprawdę jest Shadow? O odpowiedzi poprosiliśmy 15 niezwykłych Ekspertów, których wypowiedzi złożyły się na niezwykły katalog #OkiemEksperta, od dziś dostępny w wybranych salonach Benjamin Moore.

Kolory Legendy: klimat Route 66 w Rzeszowie

Najbardziej niezwykłe koncepty powstają tam, gdzie pasja spotyka ciężką pracę i odrobinę szaleństwa. Dokładnie tak, jak w nowo otwartym salonie firmy Game Over Cycles i marki Harley-Davidson w Rzeszowie, który powstał jako spełnienie marzeń prawdziwych wizjonerów. Do wykończenia wnętrz zastosowano farby amerykańskiej marki Benjamin Moore.

2+2+kolor

Pierwsze ciepłe dni za nami; świat budzi się do życia i powoli odzyskuje barwy, a my dla podtrzymania wiosennego nastroju zapraszamy do wnętrza, w którym kolory Benjamin Moore grają główną rolę.

Kryształowy loft

Miejsce do którego dziś zapraszamy, ma budowę iście szkatułkową. Mury XIX wiecznego pałacu kryją wnętrza awangardowego loftu, w którym industrialne elementy wykończenia i betonowa konstrukcja otaczają kryształowe żyrandole, rzeźbione konsole i srebrne kandelabry.

Artystyczna AURA. Metamorfoza salonu z blogiem Wnętrzności

Ela i Mateusz, blogerzy z wnetrznosci.com, to prawdziwie artystyczne dusze. Traktują wnętrza swojego mieszkania jak wielkie płótna, które zapełniają zgodnie z nastrojem i aktualnymi fascynacjami. Do niedawna tłem dla wysmakowanych kompozycji w skandynawskim stylu pozostawały białe ściany, ale teraz diametralnie się to zmieniło. Po niezwykłej metamorfozie sypialni przyszedł czas na salon, w którym główną rolę gra tajemniczy odcień Tucson Teal 2056-10 z palety Color Stories Benjamin Moore.

Oswajamy beton architektoniczny: industrialne wnętrza w ciepłym wydaniu.

Nowoczesne apartamenty i biura? metal, szkło, futurystyczne formy. Do tej pory beton architektoniczny widywaliśmy tylko w takich zestawieniach. Przygotowując sesję zdjęciową dla naszego najnowszego produktu z rodziny dekoracyjnych tynków zaczęliśmy się jednak zastanawiać, czy beton może służyć jako baza wnętrz w zupełnie innym charakterze? Postanowiliśmy przełamać schematy i udowodnić, że beton może mieć drugie, cieplejsze oblicze.

Inspiracje DIY - Chalkboard Paint

Jednym z fundamentów marki Benjamin Moore jest oferowanie produktów, które ułatwiają życie i sprawiają, że proces malowania jest prawdziwą przyjemnością. Od kilku lat wielką popularnością cieszą się także farby i efekty dekoracyjne sprzyjające kreatywnym działaniom z zakresu DIY, w tym Chalkboard Paint 308 - ulubiony produkt naszych Klientów.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.