FB
Google Plus

Zobaczyć styl

Jeśli wydaje się Wam, że problemy z doborem koloru, odpowiednich form i materiałów podczas remontu są fanaberią przypisaną współczesnemu społeczeństwu - to bardzo Was dziś zaskoczę. Zobaczcie, jak radzono sobie z kwestiami dekorowania wnętrz 80 lat temu!

Usłyszeć kolory

Dziś zapraszam na krótką wycieczkę w przeszłość i rozwiązanie małego dylematu związanego z udzielaniem porad projektowych przed erą telewizji, internetu i kolorowej prasy...Wróćmy na chwilę do roku 1930, który wyraźnie zaznaczył się na kartach historii Benjamin Moore.

Betty Moore on the Air!

Nazywam się Betty Moore. Moja postać została powołana do życia w 1930r - jak widać, miałam sporo czasu na zdobycie doświadczenia w kwestii wiedzy o kolorach i farbach ;). A że badanie, szukanie i testowanie to moja pasja, z wielką przyjemnością podzielę się z Tobą tą wiedzą.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.