FB
Google Plus

SHADOW 2117-30 #OkiemEksperta

Dostojny, mroczny i tajemniczy, charakterny, odważny, czarny koń 2017 roku, wyrafinowany, przywołujący na myśli obrazy impresjonistów, namiętny, nieoczywisty i poruszający. Urzeka i zniewala. Opozycjonista popularnych skandynawskich wnętrz, współczesna czerń, „kapsuła czasu”? Jeden kolor. Jaki naprawdę jest Shadow? O odpowiedzi poprosiliśmy 15 niezwykłych Ekspertów, których wypowiedzi złożyły się na niezwykły katalog #OkiemEksperta, od dziś dostępny w wybranych salonach Benjamin Moore.

Kolory Legendy: klimat Route 66 w Rzeszowie

Najbardziej niezwykłe koncepty powstają tam, gdzie pasja spotyka ciężką pracę i odrobinę szaleństwa. Dokładnie tak, jak w nowo otwartym salonie firmy Game Over Cycles i marki Harley-Davidson w Rzeszowie, który powstał jako spełnienie marzeń prawdziwych wizjonerów. Do wykończenia wnętrz zastosowano farby amerykańskiej marki Benjamin Moore.

2+2+kolor

Pierwsze ciepłe dni za nami; świat budzi się do życia i powoli odzyskuje barwy, a my dla podtrzymania wiosennego nastroju zapraszamy do wnętrza, w którym kolory Benjamin Moore grają główną rolę.

Kryształowy loft

Miejsce do którego dziś zapraszamy, ma budowę iście szkatułkową. Mury XIX wiecznego pałacu kryją wnętrza awangardowego loftu, w którym industrialne elementy wykończenia i betonowa konstrukcja otaczają kryształowe żyrandole, rzeźbione konsole i srebrne kandelabry.

Oswajamy beton architektoniczny: industrialne wnętrza w ciepłym wydaniu.

Nowoczesne apartamenty i biura? metal, szkło, futurystyczne formy. Do tej pory beton architektoniczny widywaliśmy tylko w takich zestawieniach. Przygotowując sesję zdjęciową dla naszego najnowszego produktu z rodziny dekoracyjnych tynków zaczęliśmy się jednak zastanawiać, czy beton może służyć jako baza wnętrz w zupełnie innym charakterze? Postanowiliśmy przełamać schematy i udowodnić, że beton może mieć drugie, cieplejsze oblicze.

Inspiracje DIY - Chalkboard Paint

Jednym z fundamentów marki Benjamin Moore jest oferowanie produktów, które ułatwiają życie i sprawiają, że proces malowania jest prawdziwą przyjemnością. Od kilku lat wielką popularnością cieszą się także farby i efekty dekoracyjne sprzyjające kreatywnym działaniom z zakresu DIY, w tym Chalkboard Paint 308 - ulubiony produkt naszych Klientów.

DESIGN DLA ZWIERZĄT 2016

Wyobrażacie sobie Święta spędzone w samotności, w zimnie, z pustym talerzem? Dla nich to codzienność... A pomoc jest tak prosta... Robiąc prezent dla siebie lub swoich bliskich, możemy poprawić jakość życia bezdomnych zwierząt. Startuje 6 edycja niezwykłej akcji.

Barwy inspirowane sztuką, światłem i cieniem - jak powstała kolekcja Color Trends 2017?

Czy o uroku letniego, budzącego się poranka można opowiedzieć za pomocą jednej barwy? Który odcień najlepiej oddaje energię południowego światła, a który nadchodzącego zmierzchu? Czy noc ma tylko jeden ton? Nowa kolekcja Color Trends to fascynująca opowieść o grze światła i cienia opowiedziana za pomocą 23 niezwykłych kolorów.

Konkurs KOLOR ROKU 2017 - który odcień wygra tym razem?

Czym zaskoczą nas tym razem projektanci Działu Kreatywnego Benjamin Moore?. Postawią na delikatne pastele, które rządziły na naszych paletach m.in. w 2013 i 2014 roku, czy też przygotują intensywną, energetyczna "petardę"? Czy zadziwią nas równie mocno, jak rok temu - gdy wytypowali kremową biel Simply White OC-117?

Historia pewnego ( zupełnie nowego ) koloru

Co łączy Paryż, jaskółczy ogon i błękit? Odpowiedzią jest...KOLOR. Nie byle jaki, warto wspomnieć, bo stworzony przez nas dla wyjątkowej marki specjalnie na potrzeby prestiżowych targów Maison Et Objet. Jeśli jesteście ciekawi jak powstał odcień wymarzony wręcz do ekspozycji mebli ze szlachetnego drewna, zapraszamy do lektury.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.