FB
Google Plus

Mamy dla Was prezent!

Planujesz remont, ale nie masz pojęcia, jak się do niego zabrać? Chciałbyś stworzyć wnętrze swoich marzeń, ale brakuje ci odwagi przy łączeniu i stosowaniu barw? Mamy coś dla Ciebie:)

Profesjonalna projektantka wnętrz - nasza Betty,  podpowie jak łączyć kolory i materiały i wskaże najlepsze rozwiązania dla Twojego wnętrza.

Jak wziąć udział w akcji?

W dniach 6 - 20 grudnia 2016, w godzinach 9.00-15.00 czekamy na Was w naszym firmowym salonie przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie.  

UWAGA – przed wizytą koniecznie zadzwoń i zarezerwuj termin! Tel.: 519 116 526

Jeśli stolica jest za daleko, nic straconego – zrób zdjęcia pomieszczeń w których planujesz zmiany, opisz swoje oczekiwania i prześlij na adres: mkaczynska@bmpolska.com.

Betty Moore dokładnie przeanalizuje wszystkie zgłoszenia i pomoże w wyborze idealnych odcieni oraz farb z oferty Benjamin Moore.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji:)

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.