FB
Google Plus
Betty Moore

To ja - Betty Moore. Kim jestem?

Wyjątkową, fikcyjną postacią, wykreowaną w okresie międzywojennym przez firmę Benjamin Moore & Co.

Zostałam powołana, by stanowić dla Ciebie pomoc w zakresie doboru kolorystyki, aranżacji wnętrz oraz prowadzenia prac malarskich. W latach 1930-60 prowadziłam audycję radiową, w której (w moją postać początkowo wcieliła się Betty Cocker) rozwiązywałam liczne problemy odpowiadając na pytania słuchaczy.

 Kliknij na ikonkę obok, a poznasz moją pełną historię [PDF 3336 kB].

Zobacz też krótki film!

Widzisz rysunek obok? Właśnie tak wyglądałam. Wizerunek pochodzi z broszury wydanej przez Benjamin Moore & Co. w roku 1942.

Z czasem zdobyłam uznanie Klientów, a prowadzona przeze mnie audycja zyskała naprawdę ogromną popularność.

Wreszcie miałam tyle pracy, że dział dekoratorski firmy Benjamin Moore & Co. zmuszony został do zatrudnienia kolejnych „Betty Moores”, które razem ze mną rozwiązywały projektowe i kolorystyczne dylematy Klientów. Nigdy nie zapomnę gdy wysyłałyśmy ponad 500 listów dziennie w ramach odpowiedzi na zapytania. 

Po latach doradzania Amerykanom dotarłam do Polski.

Będę zamieszczała wiele przydatnych porad praktycznych z cyklu "Color Style Ideas" dotyczących aranżacji wnętrz, doboru kolorystyki, odpowiednich produktów, jak również wskazówki odnoszące się do procesu malowania. Nie wiesz? Po prostu zapytaj. Odpowiedni formularz znajdziesz  w zakładce "Zapytaj Betty".

Betty Moore

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.