FB
Google Plus
Betty Moore

Słuchowisko nr 3 – "Gruntowanie sufitu z plamami z rdzy po awarii instalacji sanitarnej"

1. Czy tradycyjny grunt skutecznie przykryje plamy z rdzy?

Niestety nie, tylko specjalistyczne farby gruntujące, izolujące trudne do zamalowania plamy i przebarwienia zapewnią skuteczne i trwałe rozwiązanie problemu.  

2. Czy w ofercie marki Benjamin Moore znajdę właściwy produkt?

Naturalnie. Polecam zastosowanie wodorozcieńczalnej, akrylowej farby gruntującej FRESH START® ALL-PURPOSE 100% ACRYLIC PRIMER 023. Produkt ten bardzo dobrze izoluje tłuste plamy, zacieki wodne i z rdzy, graffiti, „krwawienie” drzewa cedrowego i sekwoi, osad nikotynowy, plamy bitumiczne, sadzę oraz kredki.
 

Zobacz pełen opis produktu


3. Słyszałem opinię, że w przypadku wyjątkowo trudnych, mocno przebijających i „krwawiących” plam znacznie lepsze efekty przynosi zastosowanie rozpuszczalnikowych farb gruntujących. Czy to prawda?

Tak to prawda. W opisanym przypadku rekomenduję użycie alkidowej farby gruntującej FRESH START® ALL-PURPOSE ALKYD PRIMER 024 o wyjątkowych właściwościach izolujących.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.