FB
Google Plus
Betty Moore

Color Style Ideas - "Jak przygotować 'stolik-tablicę' dla naszego dziecka?"

Zdradzę jak w łatwy sposób możesz przekształcić zwykły stolik w praktyczną tablicę po której Twoja pociecha może rysować kredą. Wystarczy postępować zgdonie z moimi wskazówkami:

1.    kup mały stolik drewniany do pokoju dziecięcego,
2.    przetrzyj dokładnie blat stolika drobnoziarnistym papierem ściernym,
3.    usuń z powierzchni blatu pył i odtłuść powierzchnię odpowiednim rozpuszczalnikiem,
4.    pomaluj cały blat farbą gruntującą Fresh Start Primer 046 marki Benjamin Moore,
5.    następnego dnia, na zagruntowaną powierzchnię blatu nanieś minimum 2 warstwy farby tablicowej Chalkboard Paint 308 marki Benjamin Moore. Teraz farba ta dostępna jest w wyjątkowo szerokiej gamie kolorów!
6.    Gotowe! Twoje dziecko ma idealny stolik do malowania.

Uwaga: Przed pierwszym użyciem otrzymanej „tablicy” całą jej powierzchnię należy natrzeć kawałkiem białej kredy, a następnie zetrzeć miękką ściereczką nasączoną czystą wodą.
Zaleca się zastosowanie kredy specjalnie przeznaczonej do użycia na tablicach. Pewne odmiany kredy dostępne na rynku mogą zawierać w swoim składzie dodatki pozostawiające osad nawet po dokładnym zmyciu całej powierzchni wodą, za co Benjamin Moore & Co. nie ponosi odpowiedzialności. Należy wykonać odpowiedni test kredy na wyschniętej tablicy. Przy intensywnym użytkowaniu zaleca się wybór ciemniejszych odcieni oraz użycie jasnej kredy
 

Zobacz pełen opis produktu!

 

 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.