FB
Google Plus

Wiedza i kompetencje

 

 Od wiedzy i stopnia profesjonalizmu pracowników firmy, personelu obsługi punktów dystrybucji oraz współpracujących z firmą projektantów i wykonawców zależy jakość obsługi Klienta, a w efekcie poziom jego satysfakcji. Na ten element marka Benjamin Moore kładzie szczególny nacisk. Od początku istnienia. 

Obok przedstawiono historyczne zdjęcie wykonane na pokazie zorganizowanym dla Klientów przez firmę Benjamim Moore & Co. w roku 1930. 

 

Obecnie działalność szkoleniowa odgrywa kluczową rolę w biznesie, niezależnie od branży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi wdrożyliśmy autorski program edukacyjny.  

B.M. Training Program to kompleksowy, w pełni profesjonalny program szkoleniowy adresowany m. in. do architektów, projektantów,  wykonawców i dystrybutorów. Teoretyczno-praktyczny program składa się z różnorodnych bloków tematycznych, dostosowanych do potrzeb grup, biorących w nim udział. Poza zagadnieniami bezpośrednio związanymi z ofertą produktową poruszane są kwestie dotyczące m. in. technologii farb i lakierów, możliwych zniszczeń powłok malarskich, profesjonalnej obsługi klienta, oraz podstaw etykiety biznesowej. Ważny element projektu stanowi praktyczne wykorzystanie produktów marki Benjamin Moore.


Zasadnicza część szkolenia trwa dwa dni i kończy się testem weryfikującym wiedzę zdobytą podczas wykładów. Każdy uczestnik, który pomyślnie zda egzamin końcowy, otrzymuje certyfikat.

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszym programie skontaktuj się z nami.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.