FB
Google Plus

Nauka to potęgi klucz...

Od wiedzy, umiejętności praktycznych oraz profesjonalnej postawy pracowników firmy, personelu obsługi punktów sprzedaży w sieci dystrybucji oraz współpracujących z firmą projektantów i wykonawców zależy jakość obsługi Klienta, a w efekcie poziom jego satysfakcji.

I właśnie na ten element marka Benjamin Moore kładzie szczególny nacisk. Od początku istnienia. 

Obecnie działalność szkoleniowa odgrywa kluczową rolę w biznesie, niezależnie od branży.  W roku 2008 wdrożyliśmy autorski program edukacyjny.  

B.M. Training Program to kompleksowy, teortyczno-praktyczny program szkoleniowy adresowany do architektów, projektantów,  wykonawców i dystrybutorów.

Zbudowany z różnorodnych bloków tematycznych, dostosowywany jest do konkretnych potrzeb grup, biorących w nim udział. Poza zagadnieniami bezpośrednio związanymi z ofertą produktową poruszane są kwestie dotyczące technologii farb, możliwych problemów i zniszczeń wymalowań oraz technik obsługi klienta. Ważny element projektu stanowi praktyczne wykorzystanie produktów marki Benjamin Moore.

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszym programie skontaktuj się z nami.

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.