FB
Google Plus

Dołącz do elitarnego grona Partnerów Biznesowych marki Benjamin Moore.

Wyobraź sobie, że prowadzisz elegancki salon sprzedaży i oferujesz w nim „legendę i niepowtarzalny styl”.
Masz grono oddanych Klientów, którzy chętnie polecają Twój kultowy salon swoim znajomym.
Wszystko dlatego, że oferujesz najbardziej ekskluzywne farby, które zmieniają tło, na którym rozgrywa się spektakl życia Twoich Klientów. Wpływasz na ich emocje i uczucia.
Czujesz to?

Doskonale pasujesz do tej roli.

Dołącz do nas!

Zapraszamy nowych Partnerów Handlowych do współpracy w następujących miastach:

Bielsko-Biała, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Katowice, Kwidzyń, Legnica, Lubin, Malbork, Ostrołęka, Płock, Polkowice, Przemyśl, Radom, Słupsk, Suwałki, Ustka, Warszawa, Wrocław, Zakopane.


Czas na nowe wyzwania!   

Co roku wyznaczamy sobie nowe cele i podejmujemy szereg poważnych decyzji. Ileż to razy myśleliśmy o rozpoczęciu własnej działalności?
Ciągle jednak brakuje odwagi i przekonania, ale przede wszystkim zabrakło kluczowego elementu. Tej jednej, słusznej opcji. Pomysłu!

Marka odporna na kryzys …

Na przestrzeni ostatnich kilku lat obserwujemy zasadnicze zjawisko w ogólnoświatowej gospodarce. W tradycyjnym podziale rynku na 3 główne segmenty tzn. wysoki (premium), średni i niski dokonują się zmiany w ich procentowym udziale. Drugi z wymienionych wyraźnie traci na znaczeniu i według analityków ten trend prawdopodobnie będzie się umacniać w czasie.
Jednocześnie producenci luksusowych produktów notują znaczne wzrosty sprzedaży, co bezpośrednio przekłada się na poziom osiąganych przychodów.

Co to oznacza dla rynku farb w Polsce?          

Przedstawiona powyżej sytuacja znajduje odzwierciedlenie na rodzimym rynku farb i lakierów.
Wzrasta grono Klientów sięgających po farby z najwyższego segmentu, w którym królują ekskluzywne produkty marki Benjamin Moore.

Przyłącz się do wyjątkowego grona.

Jako przedstawiciel marki Benjamin Moore w Polsce zapraszamy Cię (lub polecone firmy) do dołączenia do elitarnego grona Naszych Dystrybutorów na terenie całego kraju.
Zapewnimy wsparcie i pomoc w rozwinięciu Twojej działalności.

Każdy biznes zaczyna się od pierwszej rozmowy. 
 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.