FB
Google Plus

Dołącz do elitarnego grona Partnerów Biznesowych marki Benjamin Moore.

Wyobraź sobie, że prowadzisz elegancki salon sprzedaży i oferujesz w nim „legendę i niepowtarzalny styl”.
Masz grono oddanych Klientów, którzy chętnie polecają Twój salon znajomym.
Wszystko dlatego, że oferujesz najbardziej ekskluzywne farby i zmieniasz świat swoich Klientów.

Zapraszamy nowych Partnerów Handlowych do współpracy w następujących miastach:

Tarnów, Bielsko-Biała, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Katowice, Kwidzyń, Legnica, Lubin, Malbork, Ostrołęka, Płock, Polkowice, Przemyśl, Radom, Słupsk, Suwałki, Ustka, Warszawa, Wrocław, Zakopane.

 

Czas na nowe wyzwania   

Co roku wyznaczamy sobie nowe cele i podejmujemy szereg poważnych decyzji. Ileż to razy myśleliśmy o rozpoczęciu własnej działalności? Być może jednak brakuje odwagi, a może pomysłu. 

Marka odporna na kryzys …

W ogólnoświatowej gospodarce obserwujemy od pewnego czasu powszechne zjawisko. W tradycyjnym podziale rynku na 3 główne segmenty tzn. Premium, średni i niski dokonują się zmiany w ich procentowym udziale. Drugi z wymienionych wyraźnie traci na znaczeniu i według analityków ten trend prawdopodobnie będzie się umacniać w czasie.
Jednocześnie producenci luksusowych produktów notują wzrost sprzedaży, co bezpośrednio przekłada się na poziom osiąganych przychodów.

Co to oznacza dla rynku farb w Polsce?          

Wzrasta grono Klientów sięgających po farby z najwyższego segmentu, w którym królują ekskluzywne produkty marki Benjamin Moore.

Przyłącz się do wyjątkowego grona

Jako wyłączny przedstawiciel marki Benjamin Moore w Polsce zapraszamy do elitarnego grona Naszych Dystrybutorów na terenie całego kraju.
Zapewnimy wsparcie i pomoc w rozwinięciu działalności.

Każdy biznes zaczyna się od pierwszej rozmowy. 

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.