FB
Google Plus

Koordynatora Regionu - województwa wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, lubuskie

10 września 2019

Benjamin Moore Polska, wyłączny dystrybutor farb amerykańskiej marki Benjamin Moore, poszukuje Koordynatora Regionu.

Miejsce pracy: województwa wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, lubuskie.

Zakres obowiązków:

• realizacja planów sprzedażowych w regionie

• rozszerzanie sieci dystrybucji oraz intensyfikacja współpracy z istniejącymi Partnerami Handlowymi

• współpraca z architektami, firmami wykonawczymi i inwestorami

• monitorowanie i obsługa inwestycji budowlanych w regionie

• prowadzenie szkoleń, prezentacji i pokazów praktycznych

Oczekujemy:

• doświadczenia w sprzedaży produktów z segmentu Premium

• pasji i pełnego zaangażowania

• motywacji do osiągania wysokich wyników

• komunikatywności, otwartości oraz łatwości nawiązywania kontaktów

• doświadczenia w obsłudze architektów, projektantów i firm wykonawczych

• doświadczenia w zakresie obsługi inwestycji

• znajomość rynku farb i dekoracji ściennych będzie dodatkowym atutem

• umiejętności organizacji pracy

• mobilności

• prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

• interesującą pracę dla najbardziej ekskluzywnej marki w kategorii farb

• pracę w dynamicznym zespole ludzi z pasją

Jeżeli chcesz zasilić nasz dynamicznie rozwijający się zespół  wyślij swoją aplikację na poniższy adres:  hr@bmpolska.com

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!