FB
Google Plus

B.M. Polska Sp. z o.o.


"Nasz cel to zmiana estetyki i klimatu Twojego domu. Pomożemy Ci zrealizować najbardziej wyszukane, barwne marzenia. Naszą pracę traktujemy jak pasję i kochamy to, co robimy”. 

Nasz zespół tworzą najbardziej zmotywowani pracownicy, których cechuje entuzjazm, pełne zaangażowanie i profesjonalizm. 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą bogate portfolio produktów, które ma zasadniczy wpływ na środowisko w którym żyjesz. Nasza sieć dystrybucji w Polsce obejmuje zarówno niezależne punkty sprzedaży, jak i własne salony. Biuro wraz z głównym magazynem zlokalizowane w Warszawie pozwalają na sprawną obsługę naszych krajowych Dystrybutorów. Sprzedajemy produkty również do innych krajów Europy. 

Bardzo skrupulatnie wybieramy nowych Partnerów Biznesowych z uwagi na absolutnie wyjątkowy charakter marki Benjamin Moore. Przystąpienie do naszej sieci dystrybucji to swoistego rodzaju nobilitacja. Pomimo wielu propozycji, nigdy nie zdecydowaliśmy się na obecność w marketach budowlanych. 

Kolor jest najpotężniejszą siłą i doskonałym środkiem przekazu! 

W roku 1999 sprzedaliśmy pierwsze opakowanie farby marki Benjamin Moore w Polsce. Od tej chwili ta legendarna, wyjątkowa i ekscytująca marka jest najważniejszym brandem w firmowym portfolio produktów.

Jesteśmy dumni z możliwości reprezentowania koncernu Benjamin Moore & Co.

Kolor potrzebuje towarzystwa ... 

Dekoracje tworzą indywidualny styl w każdym wnętrzu. Właśnie z tego powodu, w bogatym portfolio produktów B.M. Polska znajdziesz również dekoracyjne efekty ścienne. Dwie marki włoskie – Candis i Rival, jak również efekty kanadyjskiego producenta – Texturline. 

Jeżeli szukasz czegoś więcej, mamy dla Ciebie eleganckie tapety produkowane przez jeden z największych światowych koncernów Blue Mountain, pod tak słynnymi markami jak Sterling Prints, Albert Van Luit, Shand Kydd, Waverly, Gremacy, Sanitas oraz wiele innych. 

Wykonawcy znajdą w naszej ofercie doskonałe, najwyższej jakości narzędzia kanadyjskiej marki Richard, przeznaczone do malowania, tapetowania i przygotowania podłoża.

Nasze pełne portfolio produktów znajdziesz na stronie www.bmpolska.com

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie aranżacji wnętrz i wiemy doskonale, że każde z nich posiada swoją wyjątkową duszę …   

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.