FB
Google Plus

B.M. Polska

"Pomożemy Ci zrealizować najbardziej wyszukane, barwne marzenia. Naszą pracę traktujemy jak pasję, kochamy to, co robimy i jesteśmy w tym dobrzy”. 

Nasz zespół tworzą najbardziej zmotywowani pracownicy, których cechuje entuzjazm, pełne zaangażowanie i profesjonalizm. 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą bogate portfolio produktów, a nasza sieć dystrybucji w Polsce obejmuje zarówno niezależne punkty sprzedaży, jak i własne salony. Biuro wraz z głównym magazynem zlokalizowane w Warszawie pozwalają na sprawną obsługę naszych krajowych Dystrybutorów. Sprzedajemy produkty również do innych krajów Europy. 

Bardzo skrupulatnie wybieramy nowych Partnerów Biznesowych z uwagi wyjątkowy charakter marki Benjamin Moore. Przystąpienie do naszej sieci dystrybucji to w pewnym rodzaju nobilitacja. Nigdy nie zdecydowaliśmy się i nie zdecydujemy się na obecność w marketach budowlanych. 

Kolor jest najpotężniejszą siłą i doskonałym środkiem wyrazu

W roku 1999 sprzedaliśmy pierwsze opakowanie farby marki Benjamin Moore w Polsce. Od tej chwili ta legendarna, wyjątkowa i ekscytująca marka jest najważniejszym brandem w firmowym portfolio produktów.

Jesteśmy dumni z możliwości reprezentowania koncernu Benjamin Moore & Co.

Kolor potrzebuje towarzystwa ... 

Dekoracje tworzą indywidualny styl w każdym wnętrzu. Właśnie z tego powodu, w bogatym portfolio produktów B.M. Polska znajdziesz również dekoracyjne efekty ścienne. Dwie marki włoskie – Candis i Rival, jak również efekty kanadyjskiego producenta – Texturline. 

Elegancki,  bezspoinowy system wykończenia posadzek i ścian - NANOCEMENT EP!C ONE imitujący efekt betonu stanowi doskonały element w kreowaniu przestrzeni, nie tylko loftowych. 

Wykonawcy znajdą w naszej ofercie doskonałe, najwyższej jakości narzędzia kanadyjskiej marki Richard, przeznaczone do malowania, tapetowania i przygotowania podłoża.

Nasze pełne portfolio produktów znajdziesz na stronie www.bmpolska.com

Benjamin Moore to farby do ścian z najwyższej półki, dzięki którym twój pokój będzie naprawdę wyjątkowy. U nas możesz znaleźć farby w wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. W serwisie możesz również znaleźć wiele ciekawych i interesujących informacji, np.: malowanie wnętrz, materiały eksploatacyjne i wiele innych.