FB
Google Plus

Benjamin Moore Paints i DECORADOR - wnętrzarski duet

9 kwietnia 2009

Firma B.M. Polska, wyłączny dystrybutor produktów malarskich marki Benjamin Moore Paints oraz sieć renomowanych salonów z wyposażeniem wnętrz DECORADOR, podpisały porozumienie o współpracy.

Zgodnie z zawartym porozumieniem, od 1 kwietnia br. klienci salonów firmowych DECORADOR mogą zamawiać farby marki Benjamin Moore Paints. Pracownicy salonów udzielą fachowego wsparcia technicznego, a stylistki z DECORADOR Pracowni, pracujące w ramach Usługi Dekoracji Wnętrz, pomogą w wyborze kolorów z palety Benjamin Moore Paints, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalnego charakter i zaspokoją najbardziej wyszukane upodobania klientów. Ponadto osoby posiadające karty programu lojalnościowego DECORADOR - DECO Club otrzymają atrakcyjny rabat na zakup produktów Benjamin Moore Paints w salonie B.M. Polska przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie. Podpisane porozumienie o współpracy zakłada również wzajemną promocję marek DECORADOR i Benjamin Moore Paints za pośrednictwem stron internetowych oraz drukowanych materiałów informacyjnych.

Pomimo, że porozumienie podpisane zostało w prima aprilis, obie strony bardzo poważnie traktują nawiązaną współpracę i z uznaniem wypowiadają się o nowych partnerach. „W naszych działaniach biznesowych współpracujemy jedynie z tymi markami, które charakteryzuje najwyższa jakość, i które gwarantują zadowolenie naszych klientów. Marka Benjamin Moore Paints niewątpliwie spełnia oba te warunki” - mówi Anna Zapał Dyrektor Projektów Strategicznych DECORADOR. „Obecność marki Benjamin Moore Paints w salonach DECORADOR jest naturalną odpowiedzią na oczekiwania klientów. Teraz podczas aranżacji wnętrz, oprócz zmian opartych na dotychczasowym asortymencie salonów DECORADOR, możliwy będzie również wybór nowej kolorystyki ścian i sufitów” - dodaje Artur Nowak Dyrektor Marketingu B.M. Polska.

Porozumienie zostało podpisane na czas nieokreślony. Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych sklepach na terenie całego kraju. Lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronach internetowych www.benjaminmoore.pl oraz www.decorador.pl.

O firmie:

DECORADOR to sieć sklepów z artykułami do dekoracji i wyposażenia wnętrz, której oferta stanowi zaproszenie do wyrażenia własnego stylu poprzez dekorowanie otoczenia. Oprócz produktów regularnych i na specjalne zamówienie DECORADOR oferuje szereg usług związanych z dekoracją wnętrz, jak Usługa Dekoracji Wnętrz, Porada Internetowa, Usługa Pomiaru Okien czy Usługa Montażu Rolet. Właścicielem sieci sklepów DECORADOR jest firma GlobalDom Sp. z o.o.

 

Do pobrania:

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!