FB
Google Plus

Benjamin Moore Polska już na Facebooku!

5 stycznia 2010

Benjamin Moore, amerykański producent ekskluzywnych produktów malarskich, przygotował noworoczną niespodziankę dla swoich fanów. Z początkiem stycznia oficjalnie ruszyła polskojęzyczna strona firmy na portalu społecznościowym Facebook.

Facebook to największy internetowy portal społecznościowy, który liczy ponad 350 milionów zarejestrowanych użytkowników. Z kolei Polska jest krajem, w którym portal ten rozwija się najdynamiczniej na całym świecie. W tak popularnym, a zarazem lubianym przez internautów miejscu, nie może zabraknąć marki Benjamin Moore. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom polskich fanów Benjamin Moore, firma B.M. Polska utworzyła w serwisie www.facebook.pl polskojęzyczną stronę dedykowaną tej ekskluzywnej marce produktów malarskich.

Pod hasłem Benjamin Moore Polska na internautów czekają aktualne informacje o firmie, ciekawostki, a także praktyczne porady dotyczące malowania. Użytkownicy dowiedzą się m.in. jak zrobić pomysłowy prezent dla swojego dziecka, jakich farb używa prezydent USA oraz jakie kolory królują w domach bohaterek serialu „Gotowe na wszystko”. Przede wszystkim strona ma pełnić jednak rolę platformy komunikacyjnej z klientami, która stworzy im możliwość wyrażania poglądów i opinii na temat marki i jej produktów. „Mamy nadzieję, że będzie to miejsce, w którym nasi fani będą wymieniali się pomysłami oraz zdjęciami aranżacji wnętrz wykonanych przy użyciu naszych produktów” - mówi Marcin Poboży PR Manager w firmie B.M. Polska. Ponadto w niedalekiej przyszłości firma B.M. Polska przygotuje różnego rodzaju niespodzianki dla swoich zarejestrowanych fanów. Polscy miłośnicy marki Benjamin Moore mogą liczyć na konkursy z nagrodami oraz specjalne rabaty na zakup farb i innych materiałów malarskich.

Jak zostać fanem Benjamin Moore Polska na Facebooku ?

Osoby, które posiadają już konto w portalu www.facebook.pl powinny odwiedzić link http://www.facebook.com/pages/Benjamin-Moore-Polska/207549346227 i po zalogowaniu się wybrać opcję Zostań fanem. Miłośnicy Benjamin Moore Polska, którzy nie mają jeszcze konta na Facebooku muszą najpierw zarejestrować się na stronie www.facebook.pl (rejestracja trwa ok. 3-4 minut), a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami opisanymi powyżej.

 

Do pobrania:

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!