FB
Google Plus

Magia wzornika Color Stories

4 kwietnia 2014

Wibrujące, świetliste, czyste i żywe - takie są kolory w kolekcji barw Color Stories marki Benjamin Moore. Dostępne w ekologicznej linii ekskluzywnych farb Aura.

Czy szare odcienie da się uzyskać bez kropli czarnego pigmentu? Co powstaje z mieszanki od 5 do 7 kolorów. A gdyby tak szary i czarny nie istniały? Eksperci ds. koloru marki Benjamin Moore & Co. postanowili odpowiedzieć na te pytania. Tak narodziła się magiczna paleta barw – Color Stories, a w niej aż 240 odcieni, niezwykle głębokich i świetlistych, które niczym przyroda zmieniają się w zależności od rodzaju światła, pory dnia, czy roku.  

Czytaj więcej

Zdjęcia do pobrania:

 

 

 

 

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!