FB
Google Plus

Metaliczny blask na ścianie

5 sierpnia 2009

Bejca ścienna Metallic Glaze 620 marki Benjamin Moore Paints to oryginalny sposób na artystyczną dekorację uprzednio pomalowanych ścian i sufitów. Metaliczne, opalizujące efekty ożywią i wzbogacą dotychczasową kolorystykę wnętrz.

Kolorystyka wnętrz odzwierciedla gusta i upodobania domowników. Do malowania ścian wybieramy farby w kolorze, w którym czujemy się komfortowo, i który oddaje nasz temperament. Jednak z biegem czasu nawet ulubione odcienie tracą swój dawny blask i wymagają odświeżenia. Pomysłową alternatywną dla całkowitej zmiany kolorystyki ścian jest zastosowanie nowego produktu Metallic Glaze 620 marki Benjamin Moore Paints, który nada ścianom efektownego, metalicznego wyglądu.

Metallic Glaze 620 to wodorozcieńczalna, akrylowa bejca ścienna, służąca do dekoracji ścian wewnętrznych i sufitów. Produkt przeznaczony jest do stosowania na uprzednio pomalowanych powierzchniach. Bejca Metallic Glaze 620 tworzy półprzezroczyste, metaliczne „przecierki”, spod których delikatnie przebija dotychczasowa kolorystyka ścian. Produkt dostępny jest w kolorach: białym, złotym, srebrnym, brązu i miedzi. Istnieje również możliwość barwienia produktu na kolory z wzornika Benjamin Moore® Color Preview®.

Dekoracje ścienne wykonane przy użyciu Metallic Glaze 620 bardzo dobrze komponują się zarówno z modernistycznym, jak i klasycznym wystrojem wnętrz. Opalizujące, metaliczne zdobienia idealnie współgrają ze szkłem oraz stalą. Delikatnie mieniące się ściany - w kolorze srebra, stanowią bardzo dobre tło dla mebli i dekoracji o prostej, ascetycznej formie. Z kolei złoto i miedź doskonale podkreślą charakter wnętrz z minionych epok.

Produkt marki Benjamin Moore Paints może być stosowany do dekorowania różnorodnych, uprzednio pomalowanych, podłoży m.in. tradycyjnych wypraw wapienno-cementowych i cementowych, cienkowarstwowych tynków mineralnych, gładzi gipsowych czy płyt gipsowo-kartonowych. Ponadto bejca służyć może również do wykończenia malowanych powierzchni drewnianych i metalowych. Metallic Glaze 620 jest ekonomiczny w stosowaniu. Litr produktu pozwala na dekorację od 12 do 14 m² ściany lub sufitu. Odnowione powierzchnie można dodatkowo zabezpieczyć przy użyciu odpowiedniego lakieru Benjamin Moore Paints.

Wyłącznym dystrybutorem materiałów malarskich Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty marki Benjamin Moore Paints dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronach internetowych www.benjaminmoore.plwww.bmpolska.com.

Informacje o produkcie:
•    Wydajność: ok. 12-14 m2/l.
•    Cena: od 238 zł za 1 l (w tym 22% VAT).
•    Opakowania: 0,95 l.
•    Producent: Benjamin Moore & Co., USA.

 

Do pobrania:


 

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!