FB
Google Plus

Nowe twarze w B.M. Polska

14 października 2008

Do Działu Marketingu firmy B.M. Polska dołączyły dwie nowe osoby. Artur Nowak został Dyrektorem Działu, a Marcin Poboży objął stanowisko PR Managera.

Do Działu Marketingu firmy B.M. Polska dołączyły dwie nowe osoby.
Artur Nowak został Dyrektorem Działu, a  Marcin Poboży objął stanowisko PR  Managera.

Artur Nowak – nowy Dyrektor Marketingu w B.M. Polska, jest odpowiedzialny za koordynowanie prac działu oraz opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych firmy. Jego kluczowym zadaniem będzie zwiększenie rozpoznawalności marki Benjamin Moore oraz wzrost świadomości u konsumentów pozostałych brandów znajdujących się w portfolio firmy.

Ponadto odpowiadał będzie za wdrożenie kompleksowego programu szkoleniowego dla pracowników B.M. Polska, dystrybutorów, architektów i firm wykonawczych. Artur Nowak ukończył studia na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Uczestniczył w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu marketingu, technologii materiałów malarskich i aranżacji wnętrz. Od 2003 r. pracował w firmie Tikkurila Polska S.A., na stanowisku  Product Managera. Jest autorem wielu specjalistycznych publikacji z zakresu technologii materiałów malarskich oraz nanotechnologii.

Marcin Poboży na stanowisku PR Managera odpowiada za relacje z mediami, komunikację wewnętrzną oraz opracowanie i realizację strategii PR. Jest absolwentem studiów politologicznych i prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto ukończył z wyróżnieniem studia podyplomowe z zakresu PR w Szkole Głównej Handlowej.

Public Relations zajmuje się od 2005 roku. Pracując w Ministerstwie Finansów współtworzył i realizował strategię komunikacji dla Krajowej Informacji Podatkowej. Następnie związany był z agencją Effective PR, w której odpowiadał za działania PR dla marek Dulux i Stanley oraz firmy ICI Polska.

Firma B.M. Polska powstała w 2001 roku i jest wyłącznym dystrybutorem produktów renomowanych marek: Benjamin Moore, Bioni CS, Candis, Texturline oraz Rival. Oferuje szeroki wybór farb, emalii, lakierów oraz materiałów do wykonywania dekoracji ściennych.

Firma dysponuje 4 salonami firmowymi w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu oraz rozbudowaną siecią punktów dystrybucyjnych w całym kraju.

 

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!