FB
Google Plus

Ochrona drewna na lata

6 maja 2014

Drewno im starsze, tym bardziej szlachetne. Ale by ładnie wyglądało wymaga odpowiedniej konserwacji. Szczególnie to eksponowane na zewnątrz. Era preparatów do ochrony drewna na bazie rozpuszczalników to przeszłość. Te wodorozcieńczalne są nie tylko bezpieczniejsze dla środowiska naturalnego, ale i skuteczniejsze.

Nowa linia preparatów do drewna Arborcoat marki Benjamin Moore to połączenie ekologicznej receptury ze skuteczną ochroną surowca eksponowanego na zewnątrz.  

Czytaj więcej

wodorozcieńczalne lakierobejce do drewna marki Benjamin Moore

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!