FB
Google Plus

Olśniewające wnętrza z Benjamin Moore

21 lipca 2014

Z nową emalią marki Benjamin Moore - Advance High Gloss 794 pomalujesz drewno, ściany, a nawet beton na błysk. Sprawdź zalety takiego rozwiązania.

 

Nowa emalia do drewna i metalu eksponowanych wewnątrz pomieszczeń marki Benjamin Moore to świetne narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób można wyeksponować różne elementy wystroju. Advance High Gloss 794 ma wysoki połysk, dzięki czemu wybrany do ich pomalowania kolor zyska niesamowitą głębię i świetlistość. Czytaj więcej 

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!