FB
Google Plus

Podpisz się kolorem!

15 kwietnia 2009

Stonowane błękity, pikantne czerwienie oraz szykowna czerń - to tylko wybrane kolory trendu kolorystycznego „Barwny podpis”, który zdaniem specjalistów z Benjamin Moore Paints będzie hitem 2009 roku.

Trend „Barwny podpis” jest jedną z trzech koncepcji kolorystycznych zaprezentowanych przez markę  Benjamin Moore Paints pod hasłem Colours for Your Home 2009. Jego głównymi adresatami są dynamiczne, pełne temperamentu osoby, które poprzez kolor wnętrz chcą wyrazić swój styl i podkreślić  indywidualizm. Trend promuje odważne, często zaskakujące zestawienia kolorystyczne, z których emanuje pobudzająca do działania energia. „Paleta Barwny podpis celebruje wolność, aby stworzyć unikalną i autentyczną kombinację kolorów, wzorów i form” - mówi Sharon Grech, Manager ds. koloru i projektowania Benjamin Moore Paints. Wnętrza w kolorystyce trendu „Barwny podpis” są symbolicznie podpisane przez ich właścicieli, którzy w ten sposób manifestują, że kolory te najpełniej wyrażają ich usposobienie i styl życia.

Paleta trendu „Barwny podpis” składa się z 6 odcieni wywodzących się z różnych rodzin kolorystycznych. Pierwszoplanową rolę odgrywają zimne kolory neutralne. Stonowany błękit o nazwie Gossamer Blue rozjaśnia przestrzeń sprzyjając tym samym atmosferze spokoju i relaksu. Kolor Blue Nose w wyrafinowany sposób łączy w sobie odcienie niebieskie z delikatnymi szarościami. Subtelne wpływy błękitu odnaleźć można również w pobudzającej zmysły czerwieni Blushing Red. Kolor ten szczególnie sprawdzi się podczas dekoracji wnętrz mieszkalnych osób energicznych i odważnych. Ciekawą alternatywą dla czerwieni może być Bronze Tone stanowiący kompozycję brązu i pomarańczy lub Brookside Moos, elegancka zieleń z nutą złota. Paletę uzupełnia stylowa czerń Black Satin, która umiejętnie zastosowana we wnętrzu podkreśli piękno pozostałych kolorów trendu „Barwny podpis”.

Jak zamówić farby w kolorystyce trendu „Barwny podpis”?

Każdy kolor trendu „Barwny podpis” posiada indywidualną nazwę i przypisany numer identyfikacyjny. Wszystkie proponowane odcienie dostępne są w systemie barwienia Benjamin Moore® Color Preview®. Na podstawie podanej nazwy i numeru koloru obsługa punktu sprzedaży przygotowuje farby w kolorystyce idealnie odpowiadającej oczekiwaniom klienta.

Nazwy i numery identyfikacyjne kolorów z palety „Barwny podpis”:
Gossamer Blue 2123-40
Black Satin 2131-10
Brookside Moss 2145-30
Bronze Tone 2166-30
Blue Nose 1678
Blushing Red 2079-20

Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych sklepach na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży znajduje się na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Do pobrania:

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!