FB
Google Plus

Regal® Matte Finish 221 - trwałość i elegancja

6 sierpnia 2008

Firma B.M. Polska, wyłączny dystrybutor produktów amerykańskiej marki Benjamin Moore, oferuje Regal® Matte Finish 221 - farbę do eleganckich wnętrz, szczególnie narażonych na zabrudzenia.

Firma B.M. Polska, wyłączny dystrybutor produktów amerykańskiej marki Benjamin Moore, oferuje Regal® Matte Finish 221 – farbę do eleganckich wnętrz, szczególnie narażonych na zabrudzenia.

Regal® Matte Finish 221 to lateksowo-akrylowa farba przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń, która wykorzystuje tzw. technologię ceramiczną. Zawarte w farbie naturalne drobiny ceramiczne skutecznie chronią pomalowaną powierzchnię przed wnikaniem zabrudzeń, a uzyskana powłoka jest trwała i odporna na ścieranie i zmywanie.

Codzienne plamy i zachlapania można usunąć przy użyciu wody z mydłem przy jednoczesnym zachowaniu trwałości koloru i stopnia połysku ścian. Dzięki tym walorom farba Regal Matte® Finish 221 idealnie sprawdzi się we wnętrzach intensywnie eksploatowanych takich jak: pokój dzienny, pokój dziecięcy, korytarz czy kuchnia.

Farba posiada dużą siłę krycia, co sprawia, że nadaje się do malowania ścian i sufitów również o nierównej strukturze. Podczas pierwszego odnawiania wnętrz zaleca się użycie podkładu FRESH START® Primer 023 lub Super Hide 284.

Farba Regal® Matte Finish 221 gwarantuje eleganckie, jedwabiście matowe wykończenie w bogatej ofercie kolorystycznej, obejmującej 11 tys. kolorów. Ponadto, na indywidualne życzenie klienta może zostać przygotowany kolor farby idealnie odpowiadający jego oczekiwaniom. W zależności od potrzeb użytkownika farba dostępna jest w 4 rodzajach opakowań o pojemności odpowiednio: 0,48 l, 0,95 l, 3,78 l, i 18,9 l.


Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych sklepach na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej.

Informacje o produkcie:

  • Wydajność: ok. 12 m2/l.
  • Cena: od 46,30 zł za 1 l (w tym 22% VAT).
  • Opakowania: 0,48 l, 0.95 l, 3.78 l, 18,9 l
  • Producent: Benjamin Moore & Co., USA.

 

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!