FB
Google Plus

Skuteczne uszczelnianie na długie lata

7 stycznia 2009

Benjamin Moore & Co. - amerykański producent dekoracyjnych materiałów wykończeniowych, zapewnia 50 lat gwarancji na trwałość uszczelnień wykonanych masą Moorelastic® Siliconized Sealant.

Moorelastic® 50 Years Siliconized Sealant to akrylowa masa z dodatkiem silikonu służąca do uszczelniania powierzchni zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz domu. Skutecznie wypełnia ona szczeliny i ubytki przy framugach, ramach okiennych, parapetach itp. Ze względu na wysoką odporność na warunki atmosferyczne, Moorelastic® Siliconized Sealant może być stosowany również do uszczelniania rynien lub sidingu.

Produkt charakteryzuje wysoka elastyczność i trwałość. Wygodny aplikator oraz dobra przyczepność masy do podłoża pozwalają na wykonanie estetycznych i precyzyjnych uszczelnień. Otrzymana spoina jest odporna na działanie wilgoci, mikroorganizmów oraz promieniowanie słoneczne. Zastosowanie specjalnej technologii w formule produktu eliminuje pojawienie się w jego strukturze cząsteczek powietrza.

Wypełnione przy użyciu masy miejsca są łatwe do utrzymania w czystości. Ewentualne zabrudzenia można zmyć bez obawy o uszkodzenie spoiny. Masa dostępna jest w kolorze białym, ale istnieje możliwość wykończenia jej farbami w zależności od potrzeb użytkownika.

Masa Moorelastic® 50 Years Siliconized Sealant może być stosowana do wypełniania szczelin w różnego rodzaju podłożu m.in. drewnie, metalu, betonie, cegle, tynku, płytach gipsowo-kartonowych i szkle. Przy zastosowaniu się do wytycznych producenta, firma Benjamin Moore & Co. gwarantuje użytkownikowi 50 letnią gwarancję trwałości powstałej spoiny.

Produkty marki Benjamin Moore kupić można w renomowanych sklepach i salonach firmowych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.bmpolska.com.

Informacje o produkcie:
• Cena: 25 zł za 299 ml (w tym 22% VAT).
• Opakowanie: 299 ml
• Producent: Benjamin Moore & Co., USA.

 


 

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!