FB
Google Plus

Slow Color, czyli jak zatrzymać czas kolorem!

20 marca 2014

Wnętrze inspirowane naturą, do którego z ochotą wraca się po ciężkim dniu pracy. Jak je stworzyć? Inspiracją może być Slow Design, nurt, który zyskuje w Polsce coraz większą popularność.

Wnętrze inspirowane naturą, do którego z ochotą wraca się po ciężkim dniu pracy. Jak je stworzyć? Slow Design - nurt w projektowaniu, który w Polsce zyskuje coraz większą popularność może podsunąć wiele ciekawych pomysłów. Tegoroczna kolorystyka marki Benjamin Moore inspirowana jest Slow Movement, z której narodził się Slow Design. 

Czytaj więcej

Zdjęcia do pobrania: 

 

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!