FB
Google Plus

Tablica farbą malowana

27 maja 2009

Studio Finishes Chalkboard Paint 307 nowa farba marki Benjamin Moore Paints, z pozoru jest niespodzianką przygotowaną z myślą o najmłodszych, ale po bliższym poznaniu również dorośli docenią jej walory praktyczne.

Każdy rodzic doskonale wie, że małe dzieci uwielbiają malować po ścianach. Od kiedy zaczną chodzić ich ulubionym zajęciem jest zdobienie pokoju przy użyciu kredek, flamastrów itp. Mama i tata stają przed dylematem - pozwolić maluchom na tą artystyczną twórczość, czy nieustannie pilnować czystości ścian. Benjamin Moore & Co., amerykański producent materiałów malarskich, podpowiada jak znaleźć kompromis między obawami rodziców o wygląd mieszkania, a artystycznymi potrzebami dzieci. Wystarczy zakupić farbę Studio Finishes™ Chalkboard Paint 307, wymalować dziecku na ścianie specjalną tablicę do rysowania i obie strony będą zadowolone.

Studio Finishes™ Chalkboard Paint 307 to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa o półmatowym wykończeniu. Służy do malowania na ścianach tablic, po których można pisać i rysować przy pomocy kredy. Farba może być również stosowana do renowacji tablic szkolnych. Produkt sprawdzi się nie tylko w pokojach dziecięcych, ale również w sali konferencyjnej, biurze czy kuchni skutecznie zastępując tradycyjną tablicę drewnianą.

Farba Studio Finishes™ Chalkboard Paint 307 jest łatwa i bezpieczna w użytkowaniu. Nie kapie podczas malowania, szybko schnie i posiada bardzo dobre właściwości kryjące. Powstała w wyniku malowania tablica jest odporna na oddziaływanie kredy i wielokrotne zmywanie przy użyciu wody. Powłoka malarska nie traci koloru i nie wybłyszcza się. Produkt marki Benjamin Moore Paints nie wydziela drażniącego zapachu i co istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa dzieci, spełnia wymogi w zakresie zawartości LZO (Lotnych Związków Organicznych) na rok 2010.

Betty Moore radzi jak szybko i łatwo przekształcić zwykły stolik w użyteczną tablicę.

1.Kup mały stolik drewniany do pokoju dziecięcego.
2.Przetrzyj blat stolika drobnoziarnistym papierem ściernym.
3.Usuń z powierzchni blatu pył.
4.Pomaluj blat farbą gruntującą Fresh Start Primer 024 marki Benjamin Moore Paints.
5.Następnego dnia pomaluj blat farbą Studio Finishes™ Chalkboard Paint 307 marki Benjamin Moore Paints.
6.Gotowe! Twoje dziecko ma idealny stolik do malowania.

Wyłącznym dystrybutorem materiałów malarskich Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty marki Benjamin Moore Paints dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronach internetowych www.benjaminmoore.plwww.bmpolska.com.

Informacje o produkcie:

•Wydajność: ok. 10 m2/l.
•Cena: 99 zł za 1 l (w tym 22% VAT).
•Opakowanie: 0,95 l
•Kolorystyka: czerń
•Producent: Benjamin Moore & Co., USA.

Do pobrania:

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!