FB
Google Plus

Wnętrza w karnawałowej odsłonie

17 listopada 2008

Dekoracyjna linia produktów Studio Finishes™ marki Benjamin Moore została wzbogacona o nową farbę Glitter 311. Wykorzystuje ona popularny w karnawale brokat, który mienić się będzie na ścianie tysiącami opalizujących punktów.

Dekoracyjna linia produktów Studio Finishes marki Benjamin Moore została wzbogacona o nową farbę Glitter 311. Wykorzystuje ona popularny w karnawale brokat, który mienić się będzie na ścianie tysiącami opalizujących punktów.

Szybkimi krokami zbliża się czas karnawałowej zabawy. Panie zaczynają poszukiwania wytwornych kreacji, a panowie intensywnie zastanawiają się jak odpowiednio udekorować domowe wnętrza na przyjście gości. W polskich domach tradycyjnie królują balony i serpentyny. Dla osób, które pragną oryginalnie podkreślić w mieszkaniu klimat karnawału, amerykański producent Benjamin Moore przygotował farbę Glitter 311.

Glitter 311 to transparentna farba akrylowa o eleganckim, półmatowym wykończeniu. Przeznaczona jest do dekorowania uprzednio pomalowanych ścian i sufitów. Zawarte w formule farby drobiny brokatu sprawiają, że jej powłoka mieni się opalizującym blaskiem. Powstały efekt bardzo dobrze sprawdzi się w salonie, pokoju dziecięcym, czy sypialni.

Farba Glitter 311 pozwala na szybkie i mało uciążliwe dla domowników wykonanie wymalowań. Nie kapie podczas nakładania i równomiernie rozprowadza się na malowanej powierzchni. Powstała powłoka jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości.

Ewentualne zabrudzenia usunąć można przy użyciu czystej wody bez ryzyka utraty przez farbę właściwości dekoracyjnych i stopnia połysku. Farba Glitter 311 jest bezbarwna, ale może być podbarwiona pigmentami w systemie kolorowania Color Preview™.

Najlepiej aplikować ją na powierzchnię ścian pomalowanych lateksowymi farbami akrylowymi z rodziny Regal lub Super Spec marki Benjamin Moore. Produkt jest w pełni bezpieczny dla użytkowników. Nie zawiera szkodliwych substancji. Ponadto spełnia wymagania dotyczące zawartości lotnych związków organicznych (LZO, ang. VOC).

Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych sklepach na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna na stronie internetowej.

Informacje o produkcie:

  • Wydajność: ok. 10 m²/l.
  • Cena: od 83 zł za 1 l (w tym 22% VAT).
  • Opakowania: 0.95 l
  • Producent: Benjamin Moore & Co., USA.

 

Kontakt dla mediów

Maja Kaczyńska
Koordynator ds. PR

tel.: +48 22 533 52 95
tel. kom.: +48 519 116 526

e-mail: mkaczynska@bmpolska.com 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!