FB

Wydarzenia

TESTUJ kolory „40% OFF” w salonach firmowych Benjamin Moore!

TESTUJ kolory „40% OFF” w salonach firmowych Benjamin Moore!

1 grudnia 2020

Czy można od razu trafić idealnie z kolorem? Można, jednak zdarza się to bardzo rzadko. Nie ryzykuj i sprawdź odcień na niewielkim fragmencie ściany, zanim pomalujesz ją całą. Masz świetne narzędzie - tester „COLOR SAMPLES 127”. Teraz w salonach firmowych marki Benjamin Moore aż 40% TANIEJ!

Konkurs - Wytypuj KOLOR ROKU 2021 marki Benjamin Moore i WYGRAJ CENNĄ NAGRODĘ!

Konkurs - Wytypuj KOLOR ROKU 2021 marki Benjamin Moore i WYGRAJ CENNĄ NAGRODĘ!

6 października 2020

WYGRAJ FARBY Benjamin Moore! Weź udział w naszej corocznej ZABAWIE KONKURSOWEJ i wytypuj Kolor Roku 2021 marki Benjamin Moore zanim zostanie ogłoszony oficjalnie 14 października 2020. Powodzenia!

Farby marki Benjamin Moore w showroomie COLOUR ATELIER w Katowicach

Farby marki Benjamin Moore w showroomie COLOUR ATELIER w Katowicach

9 września 2020

Historyk z wykształcenia, biznesman z wyboru... Jakub Michalski, właściciel katowickiego COLOUR ATELIER wygląda na historyka, szczególnie z charakterystyczną, krótko strzyżoną brodą. Zawsze pełen entuzjazmu i energii, prawdziwy pasjonat, który w 2019 otworzył własny showroom z artykułami do wystroju wnętrz, gdzie jedną z głównych produktów są farby marki Benjamin Moore.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!