FB
Google Plus

Wydarzenia

CZARNY PIĄTEK w salonach firmowych Benjamin Moore

CZARNY PIĄTEK w salonach firmowych Benjamin Moore

27 listopada 2019

Niepowtarzalna okazja! Pojawiasz się w piątek i sobotę w salonach firmowych Benjamin Moore i otrzymujesz wyjątkowy RABAT 20%OFF na farby, efekty dekoracyjne, taśmy i narzędzia malarskie!

Benjamin Moore na Warsaw Home

Benjamin Moore na Warsaw Home

10 października 2019

Niewątpliwie biznesowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home stały się największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku nie zabrakło amerykańskiej marki Benjamin Moore, która w dniach 3-6 października pokazała najpiękniejsze kolory na stoisku B1.35 w hali B „Interior Finishes”...

Konkurs - Wytypuj KOLOR ROKU 2020 marki Benjamin Moore i WYGRAJ CENNĄ NAGRODĘ!

Konkurs - Wytypuj KOLOR ROKU 2020 marki Benjamin Moore i WYGRAJ CENNĄ NAGRODĘ!

7 października 2019

WYGRAJ FARBĘ z „KOLOREM 3D”! ZAPRASZAMY DO ZABAWY KONKURSOWEJ. Wytypuj Kolor Roku 2020 maki Benjamin Moore zanim zostanie on ogłoszony oficjalnie 11 października 2019. Powodzenia!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!