FB
Google Plus

Wydarzenia

Wyjątkowe dzieła PRACOWNI SZTUKI DZIECKA w showroomie Benjamin Moore w Warszawie

Wyjątkowe dzieła PRACOWNI SZTUKI DZIECKA w showroomie Benjamin Moore w Warszawie

19 listopada 2018

Sensacyjne odkrycie na brzegu Jeziora Czerniakowskiego szybko obiega Warszawę i mrozi krew w żyłach mieszkańców Sadyby. Dzieje Krakowa łączą się ze Smokiem Wawelskim, a stolicy z Syrenką. Jednak nikt nie podejrzewał, że kiedykolwiek Syrenka będzie musiała ustąpić miejsca innym stworom. Podczas wernisażu prac podopiecznych PRACOWNI SZTUKI DZIECKA w showroomie Benjamin Moore po raz pierwszy opowiedziano legendę Sadyby i prehistorycznych Czerkokrokodylusów...

15 października 2018

Marka Benjamin Moore ogłosiła KOLOR ROKU 2019. METROPOLITAN AF 690 - relaksujący, opanowany, elegancki i wyrafinowany. Co łączy spowitą we mgle Anglię, klimat z portretu Michelle Obama autorstwa Amy Sherald, słodką ciszę w muzeum Noguchi w Nowym Jorku z nowym - nieco dziwacznym, srebrzystym kolorem włosów zwanym „mushroom”? Niektórzy twierdzą, że szarość jest bezpieczna i dlatego tak chętnie stosowana we wnętrzach? Specjaliści koncernu mają na na to zupełnie odmienne spojrzenie.

KONKURS Kolor Roku 2019!

KONKURS Kolor Roku 2019!

28 września 2018

Ile mil przemierzą ŁOWCZYNIE TRENDÓW w poszukiwaniu KOLORU ROKU 2019? Ile odwiedzą miast, w ilu krajach i na ilu kontynentach? Już niedługo poznamy tej wyjątkowy odcień marki Benjamin Moore. Zapraszamy do wspólnej zabawy konkursowej, w której do wygrania farba o wyjątkowej głębi "KOLORU 3D". WYTYPUJ I WYGRAJ!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!