FB

Wydarzenia

Farby marki Benjamin Moore w showroomie COLOUR ATELIER w Katowicach

Farby marki Benjamin Moore w showroomie COLOUR ATELIER w Katowicach

9 września 2020

Historyk z wykształcenia, biznesman z wyboru... Jakub Michalski, właściciel katowickiego COLOUR ATELIER wygląda na historyka, szczególnie z charakterystyczną, krótko strzyżoną brodą. Zawsze pełen entuzjazmu i energii, prawdziwy pasjonat, który w 2019 otworzył własny showroom z artykułami do wystroju wnętrz, gdzie jedną z głównych produktów są farby marki Benjamin Moore.

Farby marki Benjamin Moore w CERAMICA PROMAT w Tarnowie!

Farby marki Benjamin Moore w CERAMICA PROMAT w Tarnowie!

18 czerwca 2020

Jest takie miejsce w mieście, totalnie „elektryzujące”... Za niepozorną fasadą ukryto prawdziwą kopalnię eleganckich naturalnych kamieni, płytek ceramicznych, mozaik i okładzin wielkoformatowych najbardziej renomowanych marek. W salonie firmy pojawiły się także farby ekskluzywnej marki Benjamin Moore...

MAT vs. POŁYSK... Aura Satin z piękną satynową poświatą.

MAT vs. POŁYSK... Aura Satin z piękną satynową poświatą.

7 maja 2020

Pod wpływem zmieniających się trendów, coraz większą popularność zyskują farby, tworzące wykończenie w wyższym stopniu połysku. Słynny „eggshell" niekiedy jest niewystarczający... Niektórzy decydują się nawet na ściany w wysokim stopniu połysku. Oto farba dla miłośników "szykownego blasku" z najbardziej prestiżowej linii marki Benjamin Moore.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!