FB
Google Plus

Wydarzenia

Zdrowych i Pogodnych Świąt i Szczęśliwego NOWEGO ROKU 2020. Merry Christmas and Happy New Year!

Zdrowych i Pogodnych Świąt i Szczęśliwego NOWEGO ROKU 2020. Merry Christmas and Happy New Year!

18 grudnia 2019

Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze. Szczęścia i wielu sukcesów w Nowym Roku 2020!

CZARNY PIĄTEK w salonach firmowych Benjamin Moore

CZARNY PIĄTEK w salonach firmowych Benjamin Moore

27 listopada 2019

Niepowtarzalna okazja! Pojawiasz się w piątek i sobotę w salonach firmowych Benjamin Moore i otrzymujesz wyjątkowy RABAT 20%OFF na farby, efekty dekoracyjne, taśmy i narzędzia malarskie!

Benjamin Moore na Warsaw Home

Benjamin Moore na Warsaw Home

10 października 2019

Niewątpliwie biznesowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home stały się największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku nie zabrakło amerykańskiej marki Benjamin Moore, która w dniach 3-6 października pokazała najpiękniejsze kolory na stoisku B1.35 w hali B „Interior Finishes”...

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!