FB
Google Plus

Amerykańska Legenda w Częstochowie

22 marca 2018

WAŻNY KOMUNIKAT DLA DESIGNERÓW i WYKONAWCÓW z CZĘSTOCHOWY i OKOLIC!

W mieście pojawiła się AMERYKAŃSKA LEGENDA -  BENJAMIN MOORE. Znajdziecie ją w salonie firmowym przy ul. Brzeźnickiej 46B w lokalu oznaczonym numerem 10.

Ekskluzywne farby, które wyznaczają kierunki rozwoju światowej branży. 
 
 
Trójwymiarowa AURA” pokazująca po raz pierwszy prawdziwy kolor na ścianie, oryginalna, matowa farba ceramiczna „REGAL SELECT” niczym TWIERDZA, najzdrowsza "NATURA” z certyfikatem dla alergików i astmatyków oraz „ZERO LZO” w każdym kolorze.
A na deser NOWA KATEGORIA FARB „SCUFF-X”, których nie imają się czarne ślady pozostawione przez walizki, torby, plecaki i krzesła.
Zaufali nam Najlepsi Projektanci i Wykonawcy. Teraz kolej na Ciebie. 
 
 
Zapraszamy do naszego salonu firmowego w doskonale rozpoznawalnej w Częstochowie lokalizacji - na terenie Klubu Fitness & Spa TAURUS, w sąsiedztwie salonu MODERN STUDIO. 
 
Posiadamy pełną gamę farb, najmodniejsze efekty dekoracyjne (w tym beton architektoniczny), tapety, nanocement na posadzki, panele 3D, sztukaterie, narzędzia malarskie oraz wszelkie narzędzia do kolorystycznego projektowania przestrzeni architektonicznej. 
 
 
Jesteśmy przekonani, że wkrótce projekty Designerów z Częstochowy i okolic znajdą najlepszą oprawę barwną – wyjątkową paletę kolorów marki Benjamin Moore, a dla Wykonawców legendarne farby będą podstawą realizowanych prac. 
 
SALON FIRMOWY BENJAMIN MOORE:
ul. Brzeźnicka 46B, lok. 10, Częstochowa
pn-pt 8.00-17.00 
tel. kom.: +48 500 268 662
 
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu! 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!