FB
Google Plus

Autoryzowany dealer Benjamin Moore w Olsztynie!

8 kwietnia 2013

Benjamin Moore zagościł w Olsztynie! 

Choć marka Benjamin Moore jest znana w Olsztynie i jego okolicach, to jednak od dłuższego czasu nie było w tym regionie jej oficjalnego dystrybutora.

W minionym tygodniu firma „TURKAN”, której salon sprzedaży zlokalizowany jest w Olsztynie przy ul. Wilczyńskiego 25E/014  dołączyła do grona autoryzowanych dealerów oferujących najlepsze farby.

Właściciele firmy doskonale wiedzą czego potrzebują do uatrakcyjnienia swojej zasadniczej oferty, która obejmuje elegancki, najwyższej jakości kamień naturalny.

„Sugestie dotyczące rozszerzenia naszego portfolio płynęły zarówno od projektantów z którymi współpracujemy, jak i od samych Klientów.

Mamy duże doświadczenie w sprzedaży ekskluzywnych kamieni naturalnych (trawertynów, marmurów, itp.) oraz szeroką ofertę podłóg drewnianych, również z modnego drewna egzotycznego skierowanych do osób ceniących nietuzinkowe rozwiązania oraz wysoką jakość. Nigdy nie interesowały nas tzw. masowe produkty ogólnie dostępne w hipermarketach budowlanych. Szczególnie w obecnych czasach tzw. jakościowe produkty zyskują na znaczeniu z uwagi na ich wysoką trwałość oraz atrakcyjny, często niepowtarzalny efekt estetyczny. Tę samą zasadę odnieśliśmy także do farb. A wśród nich wybór mógł być tylko jeden..” – wspomina jeden z właścicieli firmy, Piotr Barna. 

 

W salonie zmieniono wystrój wnętrza pod kątem zaznaczenia obecności marki Benjamin Moore. Ściany ożywiła charakterystyczna kolorystyka, przestrzenny logotyp, oraz grafika przedstawiająca kwiaty, częściowo uformowane z farby. Klienci dokonają właściwych wyborów w miłej atmosferze, siedząc na miękkiej sofie. 

Lada dzień reklamy pojawią się na zewnątrz budynku przy ruchliwej ulicy, przy której znajduje się salon.

„Początkowo temat farb i związanych z nimi zagadnień technologicznych wydawał się nieco obcy. Jednak po kilku rozmowach z przedstawicielami B.M. Polska, a przede wszystkim po szkoleniu szybko zrozumieliśmy specyfikę tej nowej dla nas kategorii produktowej.

Ekskluzywne farby marki Benjamin Moore kierowane są do tego samego Klienta, do którego docieraliśmy z naszą dotychczasowa ofertą. Teraz firmowe portfolio stało się bardziej kompleksowe.

Wkrótce do dyspozycji internautów oddamy naszą stronę internetową w nowej odsłonie na której przedstawiona zostanie marka Benjamin Moore” – dodaje z uśmiechem Paweł Gerczak, właściciel salonu TURKAN.

 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!

TURKAN S.C. (Centrum H&B)

ul. Wilczyńskiego 25E / 014
10-686 Olsztyn
tel.: +48 89 541 66 00
tel. kom: +48 506 065 068; 515 155 625
e-mail: kontakt@turkan.pl

www.turkan.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!